Erzurum Palandöken TOKİ evleri için son 3 gün!

Erzurum Palandöken TOKİ evleri projesindeki 579 konuta başvuru süreci 17 Aralık 2015 tarihinde doluyor.

Erzurum Palandöken TOKİ evleri için son 3 gün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen TOKİ Erzurum Palandöken Mal Meydanı projesinde 579 konut, 19 Kasım’da satışa çıkarılmıştı. Erzurum Palandöken TOKİ evleri için son başvuru günü ise 17 Aralık olacak.

3+1 olarak tasarlanan Erzurum Palandöken TOKİ evleri, 119 bin ile 151 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. 120, 156 ve 180 aylık vadelerin yapılacağı projede aylık taksitler ise 499 liradan başlayacak. Peşinat olarak da konut bedelinin yüzde 10, 15 veya 25’i verilecek.

Erzurum Palandöken TOKİ evleri başvuru şartları

Konut satın almak için başvuruda bulunanların T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını doldurmuş olması, kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek.