Esas Gayrimenkul 16. Perakende Günleri’ne katılıyor

Yeni uygulamaların ve perakende dünyasından güncel örneklerin gündeme getirilmesi amacıyla bu yıl 16. kez düzenlenecek olan Perakende Günleri etkinliğine, ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul yeni projeleri ve yatırımları ile katılım gösterecek.

Esas Gayrimenkul 16. Perakende Günleri’ne katılıyor

2001 yılından bu yana gerçekleştirilen ve Türkiye perakendeciliğinin gelecek stratejilerini belirleyen 16. Perakende Günleri etkinliği; bu yıl 23-24 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. İki gün boyunca, kendi alanında üst düzey yöneticilerinin de yer alacağı 16. Perakende Günleri etkinliğine; Türkiye’deki ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarına odaklanmış en yenilikçi şirketler arasında yer alan Esas Gayrimenkul de katılım gösterecek.

Esas Gayrimenkul 16. Perakende Günleri'nde
Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Esas Gayrimenkul; Türkiye’de bulunan 4 Alışveriş Merkezi, 3 ofis ve 1 hastane yatırımı ile birlikte, Balıkesir, Adana ve Lüleburgaz’daki yeni projelerini de maketleriyle Perakende Günleri etkinliğinde tanıtmaya hazırlanıyor.

Esas Gayrimenkul 16. Perakende Günleri’ne katılıyor

Esas Gayrimenkul; inşaat aşamasında olan 3 Alışveriş Merkezi yatırımı ile 2018 yılının sonuna kadar toplam 360 bin m² kiralanabilir alana ulaşmayı hedefliyor. Bunlara ek olarak Esas Gayrimenkul’un; İngiltere’de toplamda 6 adet alışveriş merkezi ve 11 adet ofis binası, New York Manhattan’da da 1 adet otel ve 2 adet ofis binası projesi de bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Esas Gayrimenkul