Esas Gayrimenkul projelerini Perakende Günleri'nde tanıttı

Bu yıl 16’ıncısı düzenlenen Perakende Günleri’ne katılan Esas Gayrimenkul; yeni proje ve yatırımlarını tanıttı.

Esas Gayrimenkul projelerini Perakende Günleri'nde tanıttı

Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu ve uluslararası alanda sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri 23 – 24 Kasım 2016 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti. Türkiye ve dünyadan sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı Perakende Günleri’ne, ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul de katıldı.

Esas Gyarimenkul projelerini tanıttı
Türkiye’de ve yurt dışında yatırım fırsatlarına odaklanan Esas Gayrimenkul; Türkiye’de bulunan 4 Alışveriş Merkezi, 3 ofis ve 1 hastane yatırımı ile birlikte, Balıkesir, Adana ve Lüleburgaz’daki yeni projelerini maketleriyle Perakende Günleri etkinliğinde tanıttı. Bugüne kadar tamamladığı projelerde başarısını ortaya koyan Esas Gayrimenkul; inşaat aşamasında olan 3 Alışveriş Merkezi yatırımı ile 2018 yılının sonuna kadar toplam 360 bin m² kiralanabilir alana ulaşmayı hedefliyor.

Esas Gayrimenkul Anadolu’da AVM’si olmayan tüm illeri yeni Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne kavuşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Projelerini hayata geçirirken bölge halkının tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor ve bulunduğu şehirlerin sosyal buluşma noktası haline gelmeyi hedefliyor. Bu anlamda Esas Gayrimenkul; köklü yatırım gücünden de yararlanarak, sadece alışveriş yapılan klasik alanlar yerine sosyal alanlar yaratıyor.