Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Esenyurt’ta Ata Grup tarafından hayata geçirilen Es Bahçe Konakları, bayramda süpriz bir kampanya yapıyor

Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Esenyurt’un sürekli gelişen ve modernleşen hayatı içerisinde Ata Grup’un hayata geçirdiği Es Bahçe Konakları, yeni bir yaşam sözü verirken aynı zamanda karlı ve kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Bayram boyunca devam edecek kampanyada Es Bahçe Konakları’nda belirli daireler yüzde 5 indirimle satışa sunuluyor.

Ata Grup’un Esenyurt’ta 11.500 metrekare alan üzerinde inşaatına başladığı Es Bahçe- Espark Konakları, 184 özel konuttan oluşuyor. Sadece 3+1 dairelerin yer aldığı proje Esenyurt’ta aile yaşamını özleyenler için nitelikli ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Esenyurt’da yapımına başlanan Esbahçe Konakları, 11 ve 12 katlı 4 ayrı bloktan oluşuyor. Es Bahçe’de yer alan 2 blokta toplam 88 daire, Projenin diğer etabı olan Es Park Konakları’nda ise 96 daire bulunuyor. Es Bahçe - Es Park Konakları’nda 184 konutun yanı sıra bloklar arasında geniş mesafenin bulunduğu alan site sakinleri için huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olarak tasarlanmış. Sitenin sosyal alanında; çocuk oyun alanları, botanik havuzu, yürüyüş parkurları,kamelya, kapalı otapark, kameralı sistem 24 saat kameralı sistem güvenlik ve spor salonun yer aldığı etapta daireler 125m2.

Espark Esbahçe Konakları 


Belirli dairelerde yüzde 5 indirim
Yüzde 50‘si lansman döneminde satılan Es Bahçe Konakları’nda, Ata Grup ev sahibi olmak isteyenlere cazip bir fırsat daha sunuyor. Bayram boyunca Es Bahçe Konakları’ndan ev alanlar belirli dairelerde yüzde 5 indirime sahip oluyor.

Esbahçe Konakları fiyatları
Dairelerin fiyatları kat ve cephelerine göre 250 - 280 bin TL arasında satışa sunuluyor.

Esbahçe Konaklar iletişim:
Satış Ofisi Tel: +90 212 450 6767
Adres: Yeşilken Mah. Ahmet Arif Cad. 209 / A Esenyurt/ İstanbul
www.atagrup.com.tr

 

"Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi" Başlıklı Haberin Galerisi

Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Esbahçe Konaklari’nda bayram indirimi

Proje Bilgisi: Esbahçe Konakları