Esbahçe'nin yüzde 50'si satıldı

Ata Grup tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Esbahçe Konakları'nın yüzde 50'si satıldı

Esbahçe'nin yüzde 50'si satıldı

Ata Grup tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Esbahçe Konakları'nın yüzde 50'sinin satıldığını söyleyen Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Semih Aytek: 'Bunda hem projenin lokasyonun, hem aile yaşamına uygunluğunun ve Esenyurt’un bölgesel gelişmişliği etkili oldu. Esenyurt yerleşim ve ticaret merkezi olarak her geçen gün hızla büyüyor. Nüfusunun 5 yılda 3 katı kadar artması bekleniyor. Bölgede çok daha fazla nitelikli konut ve iş yerine ihtiyaç var. Özellikle kentsel dönüşümün sürdüğü Gaziosmanpaşa, Bağcılar ve Zeytinburnu’dan Esenyurt’a yatırım yapmaya gelen çok sayıda yatırımcı var. Esenyurt’un potansiyelinin gayrimenkul yatırımı adına yüksek olduğuna inanıyorum.' dedi.

250 bin TL'den başlayan fiyatlar
Esbahçe Konakları’nda Kasım ve Aralık ayı boyunca 3+1 daireler 250 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Ata Grup’un İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta gerçekleştirdiği Esbahçe Konakları projesi, Kasım-Aralık aylarında konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fiyatlar sunuyor. 125 metrekareye sahip, aile yaşamına uygun 3+1 konutların yer aldığı proje, 250 -290 bin TL arasında satışa sunuluyor. Bölgenin nitelikli projeleri arasında yer alan Esbahçe Konakları; konumu, ulaşım kolaylığı ile de öne çıkıyor.

Aile yaşamına uygun yerleşim
Esenyurt’da yapımına başlanan Esbahçe - Espark Konakları, 11 ve 12 katlı 4 ayrı bloktan oluşuyor. Es Bahçe’de yer alan 2 blokta toplam 88 daire, Projenin diğer etabı olan Es Park Konakları’nda ise 96 daire bulunuyor. Es Bahçe - Es Park Konakları’nda 184 konutun yanı sıra Bloklar arasında geniş mesafenin bulunduğu alan site sakinleri için huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olarak tasarlanmış. Sitenin sosyal alanında; çocuk oyun alanları, botanik havuzu, yürüyüş parkurları, kamelya, kapalı otopark, kameralı sistem 24 saat kameralı sistem güvenlik ve spor salonun yer aldığı etapta daireler 125m2’dir.