Esen 11 Torbalı daire fiyatları 99 bin TL’den başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde resmi satışları başlayan Esen 11 Torbalı daire fiyatları minimum 99 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Esen 11 Torbalı daire fiyatları 99 bin TL’den başlıyor!

Sürmeli Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ile Nurem İnşaat A.Ş.’nin ortaklığında kurulan Esen Proje, İzmir Torbalı’da yeni bir yaşam alanına imza atıyor. İsmi “Esen 11 Torbalı” olan projenin 18 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Esen 11 Torbalı daire fiyatları minimum 99 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da uygun faiz ve vade oranlarından yararlanılarak banka kredisi de kullanılabiliyor.

Yaklaşık 35 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Esen 11 İzmir Torbalı projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 424 adet daireye yer veriliyor. Projede ağırlıklı olarak 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Esen 11 Torbalı İzmir projesi; Torbalı Adliyesi’ne, İzban Torbalı Tren İstasyonu’na, Cumhuriyet Parkı’na, Torbalı Devlet Hastanesi’ne ve Torbalı Belediyesi’ne yakın mesafede konumlanıyor.

Merkezi lokasyona sahip olan Esen 11 Torbalı projesindeki 1+1 dairelerin alanı 58 metrekare, 64 metrekare, 93 metrekare; 2+1 dairelerin alanı 87 metrekare, 93 metrekare, 137 metrekare; 3+1 dairelerin alanı ise 116 metrekare ve 119 metrekare olarak planlanıyor.

İzmir Esen 11 Torbalı projesinin ayrıcalıkları içerisinde; güvenlik hizmeti, yürüyüş parkurları, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, çocuk havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, site içi otopark alanı, fitness salonu, toplantı salonları, cep sineması, kafe ve oyun salonu, bilardo, masa tenisi ve langırt salonu mevcut.

Firma Bilgisi: Esen Proje
Proje Bilgisi: Esen 11 Torbalı