Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Emlak Konut GYO ile Esenler Belediyesi ortaklığında yükselen Esenler Emlak Konutları’nda 3 farklı ödeme seçeneği bulunuyor.

Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Emlak Konut GYO ile Esenler Belediyesi ortaklığında yükselen Esenler Emlak Konutları projesinde çok cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. 72 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen proje çerçevesinde hak sahiplerine 1.403 daire ve 32 dükkân tahsis edilecek.  2. etapta ise 970 konut ve 23 ticari alanın satışa sunuldu. Esenler Emlak Konutları'nda satışa çıkan 970 konutun fiyatı 281 bin TL’den başlıyor.

Esenler Emlak Konutları teslim tarihi?
Esenler Emlak Konutları projesinde teslimler Mayıs 2017'de gerçekleştirilecek. TEM'e 3 kilometre, havaalanına ise 10 dakikalık konumda yer alan Esenler Emlak Konutları günde ortalama 15-20 konut satışı gerçekleşiyor.

Esenler Emlak Konutları ödeme planı
Esenler Emlak Konutları’
nda ödeme şartları yenilendi. Ev almak isteyenler için projede 3 ödeme seçeneği sunuluyor.
Birincisi satış bedelinin tamamını, banka kredisi veya peşin ödemesi halinde yüzde 5 indirimden yararlanabilecek.

İkincisi, satış bedelinin yüzde 10'u peşin, yüzde 10'unu konut tesliminde, yüzde 10'nunu da konut tesliminden 1 yıl sonra ara ödeme yapılabiliyor. Kalan borç ise, taksitlerin satış tarihinden başlaması kaydıyla 120 ay vade ile ödenebilecek. Bu uygulamada taksit ödemelerine her 6 ayda bir TÜFE'ye endeksli olarak güncelleme yapılacak.

Üçüncüsü ise satış bedelinin yüzde 30'unu peşin ödeyerek, 120 ay vadeden faydalanabilecek. Taksit ödemeleri ise, konut tesliminden itibaren başlayacak. Bu uygulamada da taksitler, her 6 ayda bir TÜFE'ye bağlı olarak fiyatlar güncellenecek.

Esenler Emlak Konutları fiyatları
Esenler Emlak Konutları’nda fiyatlar 281 bin TL’den başlıyor.
1+1 daireler 281 bin liradan, 2+1 daireler 464 bin liradan, 3+1 daireler 592 bin liradan ve 4+1 daireler 969 bin liradan başlıyor.

Esenler Emlak Konutları 

Esenler Emlak Konutları iletişim:
Konutların satış şartları ile ilgili olarak proje alanında bulunan Emlak Konut Satış Ofisi’ne bizzat giderek veya 0 212 430 15 02 -03 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabilir. Proje alanındaki hak sahibi vatandaşlar ise kendi konutları ile ilgili bilgileri, Esenler Belediyesi içinde bulunan Kentsel Dönüşüm Ofisi’nden elde edebilirler.

"Esenler Emlak Konutları ödeme planı" Başlıklı Haberin Galerisi

Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Esenler Emlak Konutları ödeme planı

Proje Bilgisi: Esenler Emlak Konutları