Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında!

Kök Yapı İnşaat imzası ile yaşama geçirilen Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında başlayacak

Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında!

Kök Yapı İnşaat imzası ile yaşama geçirilen Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında başlayacak. Butik bir proje olarak yükselen Kemer Life için teslim tarihi 2017 yılının sonu olarak açıklandı. 

Esenler Atışalanı'nda kurulan Kemer Life projesi 88 adet konuttan meydana geliyor. 7 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen projede 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri ise 79 metrekare ile 98 metrekare arasında değişiyor. 

Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında!

Ailelere yönelik geliştirilen Kemer Life Esenler projesi, Gaziosmanpaşa Medical Park Hastanesi'ne 7 dakika, Forum İstanbul AVM ve metroya 5 dakika mesafede, Medipol Hastanesi'ne ise 5 dakika mesafede yükseliyor. 

3 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede bloklar 11 katlı olarak tasarlandı. Her katta 11 daireye yer veriliyor ve iki blokta toplam 88 daire yer alıyor. 

Esenler Kemer Life teslimleri 2017 yılında!

Kemer Life fiyatları ise 500 bin TL'den başlayıp, 750 bin TL'ye kadar yükseliyor. Kemer Life projesinden konut satın almak isteyenler anlaşmalı bankadan banka kredisi kullanabiliyorlar. 

Projenin konut satın alacaklara sunduğu imkanlar içerisinde; açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, sauna, süs havuzu ve güvenlik bulunuyor. Projede daireler ise ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

 

Firma Bilgisi: Kök Yapı İnşaat
Proje Bilgisi: Kemer Life