Esenyurt Aris Grand Tower fiyatları!

Esenyurt Aris Grand Tower fiyatları minimum 239 bin TL'den başlıyor, 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor

Esenyurt Aris Grand Tower fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası'nın hızla gelişen ilçesi Esenyurt'ta inşa edilen Aris Grand Tower, Aris Yapı imzası taşıyor. 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi beklenen proje, konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. 

Toplam 6 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Aris Grand Tower, 42 kat yüksekliğe sahip tek kule halinde inşa ediliyor. Projede büyüklükleri 71 metrekare ila 179 metrekare arasında olan 310 adet daire ile 18 adet ticari birime yer veriliyor. 

Yapımına 2015 yılının Aralık ayında başlanan Aris Grand Tower, Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanıyor. İki katlı otopark alanı bulunan proje, Sembol İstanbul projesine de komşu konumda yer alıyor. 

E-5 karayolu ile Tem Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde bulunan Esenyurt Aris Grand Tower; Atatürk Havaalanı’na 12 kilometre, Tüyap Fuar Merkezi'ne 3 kilometre ve metrobüs durağına ise  800 metre mesafede. 

Esenyurt Aris Grand Tower'ın sosyal ayrıcalıkları arasında; yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanı, tenis kortu basketbol sahası ve güvenlik hizmeti mevcut. 

Esenyurt Aris Grand Tower fiyatları! 

Aris Grand Tower'da 1+1 dairelerin fiyatı 239 bin TL ile 400 bin TL arasında; 2+1 dairelerin fiyatı 390 bin TL ile 500 bin TL arasında; 3+1 dairelerin fiyatı ise 600 bin TL ile 700 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 

Aris Grand Tower'dan daire sahibi olmak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da daire tutarının yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak veriliyor, geriye kalan tutar için 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Aris Yapı
Proje Bilgisi: Aris Grand Tower