Esenyurt Evim Yüksekdağ fiyatları!

Esenyurt Evim Yüksekdağ fiyatları minimum 245 bin TL'den başlıyor. Proje için 50 aya kadar 0 faizle vade imkanı sunuluyor

Esenyurt Evim Yüksekdağ fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası'nın konut projeleri ile gelişmekte olan ilçesi Esenyurt'ta hayata geçirilen Evim Yüksekdağ'ın 2018 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi bekleniyor. Yapımına 2015 yılının Aralık ayında başlanan projenin yeşil alanına 7 bin metrekare ayrılıyor. 

Toplam 11 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Esenyurt Evim Yüksekdağ'ın inşaat alanı 64 bin metrekare olarak hesaplanıyor. 20'şer katlı 3 blok halinde yükselen projede bahçe teras kullanım alanları olan 363 adet daire ile 13 adet ticari birime yer veriliyor. 

Esenyurt Evim Yüksekdağ'ın ev sahiplerine sunduğu sosyal donatıları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, açık spor alanları, süs havuzları, güvenlik hizmeti, otopark alanı ve kamelyalar mevcut. 

Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Evim Yüksekdağ Esenyurt fiyatları, 245 bin TL'den başlıyor. Proje için müşteriye özel ödeme planı hazırlanabildiği gibi firma bünyesinde 50 aya kadar 0 faizle vade de yapılabiliyor. Veya tamamı peşin ödeme yapılıyor. 

Evim Yüksekdağ projesinde büyüklüğü 90 metrekare ila 171 metrekare arasında olan 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'nin kendi arsası üzerinde inşa edilen proje Esenyurt Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde konumlanıyor. Ana Cadde üzerinde yükselen Evim Yüksekdağ projesi lokasyonu ile dikkat çekiyor.  

Firma Bilgisi: Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım A.Ş.
Proje Bilgisi: Evim Yüksekdağ