Esenyurt Lapİstanbul projesi!

Çemberlitaş İnşaat tarafından hayata geçirilen Lapİstanbul teslimlerinin bu ay içerisinde başlaması bekleniyor

Esenyurt Lapİstanbul projesi!

İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Esenyurt’ta hayata geçirilen Lapİstanbul projesinde sona yaklaşıldı. Teslimleri Ocak ayı içerisinde başlayacak olan proje, Çemberlitaş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Toplam 44 adet daireden meydana gelen Esenyurt Lapİstanbul’da 2+1 dairelerin büyüklüğü 100 metrekare ve 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 113 metrekare olarak tasarlanıyor.

1.000 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Çemberlitaş İnşaat Lapİstanbul, zemin+11 katlı tek blok halinde yükseliyor. E-5 ve E-6 bağlantı yolunun üzerinde bulunan proje, ulaşım açısında da kolaylık sağlıyor.

Esenyurt Lapİstanbul projesi; Tüyap Fuar Merkezi’ne, Atatütk Olimpiyat Parkı’na, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne, Recep Tayyip Erdoğan Parkı’na , Torium Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne ve Esenyurt Belediyesi’ne yakın mesafede konumlanıyor.

Her daire için kapalı otopark alanına yer verilen Esenyurt Lapİstanbul projesinin ayrıcalıkları içerisinde; çocuk oyun alanları, kapalı devre kamera sistemi, kameryalar, elektrik kesintisine karşı jeneratör hizmeti mevcut.

Firma Bilgisi: Çemberlitaş Inşaat
Proje Bilgisi: Lapistanbul