Esenyurt NŞehir fiyatları 199 bin TL!

Özyurtlar Esenyurt NŞehir kampanya dahilinde 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Esenyurt NŞehir fiyatları 199 bin TL!

Esenyurt’ta yer alan NŞehir projesi Özyurtlar İnşaat tarafından 30 bin 188 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. NŞehir projesi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. NŞehir Esenyurt’ta 7 adet 3 farklı tipte konut bloğu bulunuyor. 13 katlı bir şekilde inşa edilen Esenyurt NŞehir satılık daire büyüklükleri 79 metrekareden başlıyor.

NŞehir projesi özellikleri
Esenyurt NŞehir projesinde konut sahibi olanlar futbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, yeşil alanlar, yüzme havuzu, basketbol sahası ve çardak gibi hizmetlerden fayda sağlayabiliyor.

NŞehir fiyatları
Nşehir’de 2+1 daireye 199 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

NŞehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan NŞehir Esenyurt’ta konumlandırılıyor. Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası’nın yan tarafında yer alan projeye ulaşım şöyle sağlanıyor: Metrobüsle Avcılar durağına kadar gidiliyor. Avcılar’da inildikten sonra minibüs ya da taksi ile Esenyurt İlçe Emniyet binasına gelindiği takdirde N Şehir satış ofisine ulaşılmış oluyor. Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

NŞehir iletişim bilgileri
444 4 027
www.nsehiresenyurt.com