Esenyurt Olcay Doruk Kent

Olcaylar Grouğ İnşaat tarafından 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Esenyurt Olcay Doruk Kent 200 adet daireden oluşuyor

Esenyurt Olcay Doruk Kent

Olcaylar Group İnşaat tarafından 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Esenyurt Olcay Doruk Kent 200 adet daireden oluşuyor. 2+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin yer aldığı projede satılık daire büyüklükleri 78 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. 

Teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanan Esenyurt Olcay Doruk Kent projesinde çocuk oyun alanları, kapalı otopark, açık otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Olcay Doruk Kent projesinin daire özellikleri içerisinde ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Esenyurt Olcay Doruk Kent

Esenyurt Olcay Doruk Kent fiyatları ise 2+1 dairelerde 200 bin lira ile 260 bin lira arasında değişiyor. Projede en yüksek daire fiyatının 500 bin lira olması bekleniyor. Olcay Doruk Kent kiralarının ise 800 liradan başlaması bekleniyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Olcak Doruk Kent projesi konumu ile sanayi tesisleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri ve sağlık merkezlerinin tam ortasında yükseliyor. Esenyurt Kıraç bölgesinde yer alan projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor. 7 bloktan oluşan Esenyurt Olcay Doruk Kent projesinde ilk bloklar 2016 yılında tamamı ise 2017 yılında teslim edilecek. 

Esenyurt Olcay Doruk Kent adres bilgisi : Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Atatürk Caddesi, Esenyurt - İstanbul 

Esenyurt Olcay Doruk Kent iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 854 32 10 
Web adresi : www.olcaylargroup.com
e - posta adresi : info@olcaylargroup.com

Firma Bilgisi: Olcaylar Group Inşaat
Proje Bilgisi: Olcay Doruk Kent