Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap!

İstanbul Esenyurt’ta yükselecek olan Papatya Park Residence 2. Etap’ın temeli 2016 yılının Mart ayında atılacak

Esenyurt Papatya Park Residence 2. Etap!

Düzlem Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde hayata geçirilen Papatya Park Residence, toplam üç etaplık bir yaşam alanı olarak inşa ediliyor. Birinci etap satışları devam eden projenin Mart ayında ikinci etap inşaatına başlanması planlanıyor.

Papatya Park Residence 1. Etap, 14 bin 977 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. 1+1 ve 2+1 tipinde 386 adet daire ile 30 adet ticari birimden meydana gelen birinci etapta teslimlerin 2016 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor.

Papatya Park Residence 2. Etap, toplam 557 adet daire ile 18 adet ticari birimden meydana geliyor. 21 bin 344 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulan ikinci etap, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor.

Papatya Park Residence 3. Etap, 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Üçüncü etapta 1+1 ve 2+1 tipinde toplam 178 adet daire ile 7 adet ticari birim bulunuyor. 

11 bin 126 metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılan Esenyurt Papatya Park Residence’ta fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, Fin hamamı, dinlenme bahçeleri, açık ve kapalı otopark alanı, anaokulu, tenis kortları, market, terzi, kuaför ve kuru temizleme mevcut.

Papatya Park Residence fiyat listesine göre; 1+1 daireler 189 bin TL’den ve 2+1 daireler ise 234 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projenin şuan ilk etabında satışlar devam ediyor. İkinci etabı talep toplama aşamasında, üçüncü etabı ise planlama aşamasında.

Firma Bilgisi: Düzlem Yapı - Döğme
Proje Bilgisi: Papatya Park Residence