Esenyurt Terrace Mix'te 15 bin TL peşinatla!

İnanlar İnşaat'ın hemen teslim Esenyurt projesi Terrace Mix'ten 15 bin TL peşinatla daire satın alınabiliyor

Esenyurt Terrace Mix'te 15 bin TL peşinatla!

İstanbul Esenyurt'ta İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Mix'te satışlar devam ediyor. Anahtar teslimleri hemen yapılan projeden isteğe bağlı olarak daire kiralabiliyor veya satın alınabiliyor.

İnanlar Terrace Mix satılık daire fiyatları 150 bin TL'den başlıyor. Projeden daire satın almak isteyenler için farklı ödeme planları sunuluyor. Buna göre;

Daire bedelinin yüzde 10'luk kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Kalan tutarın yüzde 10'luk kısmı 6 ay sonra, yüzde 10'luk kısmı ise 12 ay sonra ödeniyor. 36 aya kadar vade yapıldığında yüzde 0,67; 60 aya kadar vade yapıldığında ise yüzde 0,77 faiz oranı uygulanıyor.

Hem ev hem ofis kullanımına uygun olarak tasarlanan Esenyurt Terrace Mix'te dairelerin büyüklüğü 34 metrekare ila 230 metrekare arasında değişiyor. Projede 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Toplam 945 adet daire ile 27 adet ticari birimden meydana gelen Terrace Mix Evleri'nde hamam, sauna, güneşlenme terası, buhar banyosu, fitnes center, kütüphane, yüzme havuzları, otopark ve daha bir çok aktivite alanı bulunuyor.

Esenyurt Üniversitesi ile Torium AVM'ye yürüme mesafesinde olan Terrace Mix; Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Tüyap Fuar Merkezi'ne 15 dakika, E-5 karayoluna 3 dakika ve Tem otoyoluna ise yine 3 dakika uzaklıkta.

Firma Bilgisi: Inanlar Inşaat
Proje Bilgisi: Terrace Mix