Esenyurt’un imajını değiştiren Özyurtlar İstanbul dışına açılıyor

Özyurtlar ismi ve projeleri ile bağdaşlaşan Esenyurt’un marka algısını değiştiren Özyurtlar İnşaat, 2015 yılında Gaziantep’te yeni bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor

Esenyurt’un imajını değiştiren Özyurtlar İstanbul dışına açılıyor

Özyurtlar ismi ve projeleri ile bağdaşlaşan Esenyurt'un marka algısı ve vizyonu önceki senelere nazaran büyük değişim gösterdi. Şüphesiz bunda Özyurtlar İnşaat'ın katkısı büyük. Şirket, Ntowers, Nmerkez, Nşehir, N5Suites, Ncity, Ncadde, Nlogo, Ntepe, Garden City ile birlikte Esenyurt Belediyesi'nin başlatmış olduğu kapsamlı kentsel dönüşümün adımlarını atarak yerli yatırımcıların yanı sıra, Ortadoğu bölgesinden de yabancı yatırımcıların bölgeye yatırım yapmasında önemli teşvik kaynaklarından biri oldu.

NLogo'nun 2. Etabı yolda
Özyurtlar olarak 2014 yılını; yeni yatırımlar, projeler ve teslimatların tamamlandığı yoğun ve başarılı geçen bir yıl olarak sonlandırdıklarını anlatan Özyurtlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, "2015 yılını ise hiç vakit kaybetmeden Nlogo İstanbul projemizin 2. Etap lansmanı ile karşılayacağız. 2014 yılı Mayıs ayında satışa sunduğumuz Nlogo İstanbul'un ilk etabını büyük ilgi ile tamamladık. Nlogo İstanbul'da da bizi tercih eden yatırımcılarımız kısa sürede yüzde 50 kazanç sağladı" diye konuştu.

Güney Doğu'nun incisine proje
İstanbul ile sınırlı kalmayarak yeni yıl ile birlikte, Güney Doğu Anadolu'nun incisi Gaziantep'te hayata geçirecekleri projeleri ile şehir dışına açılacaklarını da sözlerine ekleyen Tamer Özyurt, "Gaziantep'in en büyük projelerinden biri olması planlanan projemizin ilk ayağı olan alışveriş merkezini tamamladık, konut ve rezidanslar ise yeni yıl ile birlikte hayata geçecek" şeklinde konuştu.