Esenyurt’un merkezi City Center’a yoğun ilgi

Türkiye’de ve dünyada bir ilke imza atan Özyurt A.Ş. kamu binaları, rezidans daireleri, ofis alanları ve alışveriş merkezini City Center projesiyle bir araya getiriyor

Esenyurt’un merkezi City Center’a yoğun ilgi

17 Haziran 2013 / emlakwebtv
Hazır beton endüstrisi, taş ocağı işletmeciliği, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işleri, kamu projeleri gibi alanlarda faaliyet gösteren Özyurt A.Ş., Esenyurt’ta birçok anlamda ilkleri taşıyan bir projeye imza atıyor.

City Center, bölgenin yeni merkezi olacak
Esenyurt Belediyesi ile kat karşılığı modeliyle hayata geçirilen City Center, bölgenin yeni merkezi olacak. 200 bin metrekare inşaat alanına sahip proje bünyesinde hükümet konağı, belediye binası, ilçe emniyet binası, rezidans, ofis blokları ve alışveriş merkezi yer alacak.

Satışa sunulan dairelerin %45’inin sahiplerini bulduğu projeye, yoğun ilgi gelirken, ofis alanları için birçok kurumsal firmadan da talep geliyor.

Özyurt: “Şuana dek City Center projemizde, %45’inin satışını gerçekleştirdik”
Özyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Özyurt; “Esenyurt’ta inşasına devam ettiğimiz City Center projemizi Mayıs’ın 21’inde lanse ettik ve satışına başladık. Lansman sonrasında başlayan satışlarımıza ilgi gayet iyi oldu. Haziran’ın başı itibariyle özellikle geçtiğimiz hafta sonu satış ofisinde çok sayıda ziyaretçi ağırladık. Bunların içinde bir çok kurumsal firma da yer alıyordu. Yurt dışından da hatırı sayılır bir talep var. Aynı zamanda hem ofis hem de rezidans dairelerimizden alanların sayısı da oldukça yüksek. Şuana dek City Center projemizde satışa sunduğumuz ofis ve rezidansların %45’inin satışını gerçekleştirdik” dedi.

170 milyon dolarlık yatırım
Arsa hariç 170 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen City Center, Esenyurt’un en kapsamlı projesi olarak öne çıkıyor. 80 ve 180 metrekare arasında değişen 250 rezidans dairenin ve 175 adet ofisin yer aldığı projede, avantajlı ödeme planlarıyla daire sahibi olmak mümkün.

Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu City Center, metrekaresi 1.750 dolardan başlayan fiyatlarla ve %1 KDV avantajı ile satışa sunuldu.

Esenyurt’un yeni merkezi olacak
City Center, bünyesinde yer alan kamu binalarıyla bölgenin yeni merkezini oluşturacak. 130 mağazanın yer aldığı 64 bin metrekarelik alışveriş merkezinin de bulunduğu proje Esenyurt’tun en hareketli noktası olacak.

Projede Haziran ayı sonuna kadar lansmana özel, 0 peşinat ve 36 aya kadar vade farksız eşit taksitli satış imkanı sunuluyor.

Dünyada bir ilki gerçekleştiriyor
Dünyada ilk kez kamu binaları, rezidans daireleri ve alışveriş merkezini bir araya getiren City Center, karma proje konseptinde çığır açan bir düzen oluşturuyor. Mimarisinde Tures Mimarlık – Dr. Mehmet Alper’in imzasını taşıyan proje, ofis alanları için de büyük avantajlar sunuyor.

Daire seçenekleri ve ofis çözümleriyle her zevke hitap eden projede, deluxe ofis ve Premium ofis tipleriyle lüks donatılara sahip ofis blokları oluşturuluyor.

Kamu binalarına yakınlığıyla ofisler için bir çok anlamda kolaylık oluşturan proje, şirketlerin tüm işlerini en hızlı şekilde yürütülebilmesine olanak sağlıyor. İnşaatı hızla süren ve %40 tamamlanma oranına erişen proje 2014 yılında tamamlanacak.

City Center hakkında detaylı bilgi için:www.citycenteresenyurt.com

Proje Bilgisi: City Center