Esenyurt'un en yeni projesi: Nota Residence

Neyzen İnşaat tarafından Özyurtlar güvencesiyle hayata geçirilecek Nota Residence, 84 daire ve 10 ticari alandan meydana geliyor.

Esenyurt'un en yeni projesi: Nota Residence

Özyurtlar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilecek Nota Residence, 84 daire ve 10 ticari alandan meydana gelecek. Projede 1+1 tipi konutlar tek blokta yer alacak. 

Nota Residence 189 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Hayatında ilk kez ev satın almak isteyne dar gelirli vatandaşlar için  tasarlanan Nota Residence, 12 katlı tek blok halinde yükselecek. Tüketicinin karşısına avantajlı fiyatlarla çıkmaya hazırlanan Nota Residence'de ön satışlar ise başladı. Projede daire fiyatları 189 bin TL'den başlıyor.

Nota Residence projesi
Modern lüks konseptti tasarlanan Nota Residence, sunduğu sosyal imkanlarla da dikkat çekiyro. Komşuluk ilişkilerinin yeniden canlanmasına olanak tanıyan ActivitesRooms isimli sosyal alanlar, play station odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitnesscenter gibi sosyal olanak ağına yer verilecek projede ayrıca 7/24 güvenlik, kapalı otopark ve resepsiyon hizmetleri de sunulacak.

, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta  yer alan Nota Residence, ToriumAVM, MarmaraparkAVM, AkbatıAVM, 5M Migros, Bauhaus ve Koçtaş, Neyzen Yapı Market gibi merkezlere de oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. 

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar
Proje Bilgisi: Nota Residence