Eski Ramazanlar Cevahir’de

İstanbul Cevahir, ramazan ayı boyunca alışveriş merkezi içerisinde “Ramazan’ın Resmi” köşesi, dijital Karagöz ve Hacivat gölge oyunu ile ziyaretçilerine birbirinden özel etkinlikler düzenliyor

Eski Ramazanlar Cevahir’de

12 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Ramazan boyunca Cevahir Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçiler, “Ramazan’ın Resmi” köşesinde ramazana özel fotoğraflar çekme şansı yaşıyor. Cevahir etkinlikleri bununla da sınırlı kalmıyor; ziyaretçilerine yılların eskitemediği çok sevilen geleneğimiz Karagöz ve Hacivat oyununu dijital ekranda izleme fırsatı sunuyor. Ayrıca, Cevahir AVM Facebook takipçileri için hazırladığı “ Burada O Eski Ramazanlar” adlı keyifli uygulama ile de Ramazan’ın coşkusunu sosyal medyaya taşıyor.

Ramazan’ın resmi Cevahir’de
Ramazan ayıyla birlikte eski ramazanları özlemle hatırlayarak “Nerede O Eski Ramazanlar?” diye soranlar için İstanbul Cevahir, çok özel bir fotoğraf köşesi hazırladı. Ramazan ayı boyunca alışveriş merkezi içerisinde yer alacak olan “ Ramazan’ın Resmi” fotoğraf köşesinde, Cevahir AVM ziyaretçilerine birbirinden eğlenceli fotoğraflar çekme ve harika bir hatıraya sahip olma fırsatı sunuyor. Ayrıca, akıllı telefonları ile “Ramazan’ın Resmi” köşesinde yer alan QR kodunu okutan şanslı ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Gölgelerin eğlencesi Cevahir’de
İstanbul Cevahir, yılların eskitemediği ikili, yaşattıkça can bulan geleneğimiz Karagöz ve Hacivat gölge oyununu ziyaretçilerine dijital ekranda sunuyor. Ayrıca, bu geleneğin bir parçası olmak isteyen ziyaretçileri birbirinden eğlenceli sürprizler bekliyor. Ramazan ayı boyunca Cevahir Alışveriş Merkezine gelen ziyaretçiler Karagöz ve Hacivat oyunlarını dijital ekranda izleme şansı yakalıyor.