Eskişehir Yolu'nun yeni kulesi: EVO

Ankara Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Kule Evo, konut, ofis ve AVM'den oluşan yapısıyla bölgedeki hareketliliği artırmayı hedefliyor

Eskişehir Yolu'nun yeni kulesi: EVO

Ankara'da Eskişehir Yolu üzerinde hayata geçirilen Kule Evo, konut, ofis ve AVM'den oluşan bölümleriyle lokasyonda canlılığı artırmayı hedefliyor. Eskişehir Yolu'nun, yakın geleceğin iş dünyasının kalbi olarak tanımlayan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Eskişehir Yolu'nun canlanması gerekliliği üzerinde durarak:

"Şu an bile çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu ve konut projesine ev sahipliği yapan Eskişehir Yolu’nda talebi karşılama sıkıntısı yaşanıyor. Oldukça az sayıda AVM, restoran ve iş merkezinin yer aldığı, Ankara’nın gelişiminde oldukça önemi olan, böylesine değerli bir bölgenin daha fazla canlanması gerekiyor. Eskişehir Yolu oldukça hareketli bir bölge. Bu harekete uyum sağlayacak, canlılığa canlılık katacak projelere ihtiyaç var” dedi

Eskişehir Yolu'nun yeni kulesi: EVO

Kule Evo bölgenin ihtiyacını karşılayacak
Firmaların arsa sahipliğinde Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçirilen Kule Evo'nun lokasyonda ihtiyacı hissedilen unsurları hayata geçireceği üzerinde dura Bezci, projenin ayrıntıları hakkında da bilgi verdi. "Yeni nesil ev ofis" konseptinin ayrıcalıklı örneklerinden biri olan Kule Evo dairelerinin 1+1 ve 2+1'den oluşacağını da sözlerine ekledi. Beci, 30 katı dikey ve yatay baza olmak üzere 2 bloktan oluşan projede, fitness center, üyzme havuzu, sauna, toplantı salonları, daire temizlik gibi imkanların da sunulduğunu vurgulayarak:

". Toplam 39 adet asma katlı mağazaya sahip Kule Evo, 175 metrekare cephe genişliğiyle de fark oluşturuyor. Kule Evo tamamlandığında, bölgenin en fazla dikkati çeken, aynı zamanda tüm ihtiyaçların da kolayca karşılanabildiği yapısı olacak.” şeklinde konuştu. 

Firma Bilgisi: Besa Grup
Proje Bilgisi: Kule Evo