Essa Flora Evleri’nde KDV yüzde 1

KDV oranı yüzde 1 olan Çekmeköy’de yer alan Essa Flora Evleri hemen teslim ediliyor

Essa Flora Evleri’nde KDV yüzde 1

Şehrin merkezine 3 dakikalık mesafede yer alan Essa Flora Evleri, 59 adet konuttan oluşuyor. 150-320 metrekare büyüklüğündeki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, 25 metrekarelik teraslar, 230 metrekarelik bahçe kullanımına sahip zemin katlar ve orman manzaralı çatı dubleksleri şeklinde çeşitleniyor. Yeşil alanlardaki ağaçları ve çiçekleri adeta ormanla bütünleşen projede bloklar, özel yollarla ormana bağlanıyor. Dairelerin tüm camlarından orman manzarası görülebilen projede Salonlar, yatak odaları, çocuk odaları ve çalışma odalarının ormana bakacak şekilde projelendirilmesi önemli bir özellik olaral göze çarpıyor. 

Essa Flora Evleri 


Essa Flora Evleri
’nde 2 yüzme havuzu ve 2 çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol oyun alanı, fitness center, misafir otaparkı, daire sahipleri için kapalı otopark, yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları bulunuyor.

Essa Flora Evleri fiyatları
Essa Flora Evleri’nde fiyatlar metrekaresi 4 bin 100 TL’den başlıyor. Ekim ayına özel fırsatların sunulduğu projede 645 bin TL- 1 milyon 645 bin TL fiyat aralığında satışa çıkarılan daireler için anlaşmalı bankalarla 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Yüzde 1 KDV avantajı
Stoktaki ruhsatlı projeler arasında yer alan Essa Flora Evleri’nin yüzde 1 olarak uygulanan KDV oranı, alıcı ve yatırımcı nezdinde cazibesini artırıyor. Yüzde 1 KDV oranı, 600 bin liralık bir konutta yaklaşık 100 bin liralık vergi muafiyeti anlamına geliyor.

Essa Flora Evleri nerede? 

Essa Flora Evleri nerede konumlanıyor?
Ümraniye’de yer alan Essa Flora Evleri, Ikea, Buyaka, Real ve Meydan AVM gibi alışveriş noktalarının ve birçok eğitim kurumunun yakınında konumlanıyor. Essa Flora Evleri FSM Köprüsü’ne 10 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 15 dakika, Ümraniye Plazalar bölgesine 10 km mesafede yer alıyor. Proje Çekmeköy ormanlarıyla çevrili, prestijli villalar bölgesinde özel bir konumda.

Essa Yapı projeleri
Güneşli’de, TEM çıkışında yer alan S Plaza
Çekmeköy’de butik villa projeleri Essa Royal Villaları ile Essa Silva Villaları
Ümraniye Plazalar Bölgesi’nde yer alan Essa Flora Evleri

Essa Flora Evleri iletişim:
Satış Ofisi: Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Cad. Durmuşoğlu Sok. Çekmeköy - İstanbul 34782

Telefon: 444 0 417

Proje Bilgisi: Essa Flora