Essa Flora projesi

Essa Flora projesi Çekmeköy'de 16 bin metrekare alan üzerinde Essa Yapı tarafından hayata geçiriliyor ve hemen teslim ediliyor

Essa Flora projesi

Essa Flora projesi Çekmeköy'de Essa Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Essa Flora projesi 16 bin metrekare alan üzerinde toplam 59 adet daireden meydana geliyor. Essa Flora projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. Essa Flora projesi konutları hemen teslim ediliyor. Essa Flora projesinde 58 ile 232 metrekare arasında değişen bahçe kullanımları konut sahiplerine sunuluyor.

5 bloktan meydana gelen Essa Flora projesi 122 ila 345 metrekare büyüklüğündeki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, çatı dublekslerine ilaveten bahçe kat ve orta kat şeklinde tasarlanıyor. Essa Flora projesi satılık daire sahiplerine açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi hizmetler sunuyor.

Essa Flora projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında 16 bin metrekare alan üzerinde Essa Yapı tarafından hayata geçirilen Essa Flroa projesi Çekmeköy'de konumlandırılıyor. Ikea, Buyaka, Real ve Meydan AVM gibi alışveriş noktaları ile pek çok eğitim kurumuna yakınlığıyla ailelerden ilgi gören proje Doğa Koleji, Alev Okulları, Özyeğin Üniversitesi gibi eğitim kurumlarıyla çevreleniyor.

Essa Flora projesi adres bilgileri: Merkez Mahallesi, Sultan Murat Caddesi, No:6 Çekmeköy / İstanbul

Essa Flora projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 0 417
Web: http://www.essaflora.com/
E-mail: satisofisi@essayapi.com

Proje Bilgisi: Essa Flora