Essenora fiyat listesi

Essenora fiyat listesi satış ofisi tarafından verilmekte olup, projenin özelliklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Essenora fiyat listesi

Essenora projesi Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor. Toplam 160 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Essenora projesi 758 adet daireden meydana geliyor. Essenora Evleri'nde 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Essenora projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Essenora fiyat listesine değinmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Essenora projesi sahiplerine 2 adet yüzme havuzu, fitness merkezi, çok amaçlı salonlar ile kreş, açık alanlarda, kafeler, çocuk oyun alanları ve mini spor alanlardan meydana geliyor. Essenora fiyat listesi satış ofisi tarafından verilirken, projenin kira gelirinin ortalama 1.000 TL olması öngörülüyor.

Essenora projesi 6 adet kule ve 5 adet teraslı bloklar şeklinde inşa ediliyor. Essenora projesinde yer alan daire büyüklükleri ise 72 metrekare ile 200 metrekare arasında tasarlanıyor.

Essenora nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Essenora Gaziosmanpaşa'da konumlandırılıyor.

Essenora Evleri adres bilgileri: Fevzi Çakmak Cad. Kemal Şeker Bulvarı Küçükköy, İstanbul

Essenora Evleri iletişim bilgileri
Telefon:444 8 344

 

Proje Bilgisi: Essenora