Essenora fiyatları güncellendi!

Essenora Evleri 253 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Essenora fiyatları güncellendi!

Essenora Evleri Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. 20 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Essenora projesi kapsamında 758 adet daire bulunuyor. Essenora Gaziosmanpaşa satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Essenora satılık daire büyüklükleri 72 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Gaziosmanpaşa Essenora Evleri teslim tarihi olarak 2016 Haziran olarak veriliyor.

160 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Essenora Evleri kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ediliyor. Essenora Evleri Pronses Mimarlık tarafından tasarlanıyor. Essenora projesinin çevresindeki konut projelerin 2+1 dairelerin kiraları 1.000 liradan başlıyor. Essenora'da kira gelirinin daha yüksek olması bekleniyor.

Essenora fiyatları
1+1 daireler 253 bin TL’den,
2+1 daireler 343 bin TL’den,
3+1 daireler 469 bin TL’den,
4+1 daireler 680 bin TL’den.

Essenora Evleri özellikleri
Site içine hizmet verecek, sosyal tesis alanında, 2 adet yüzme havuzu, fitness merkezi, çok amaçlı salonlar ile kreş bulunuyor. Ayrıca site içi açık alanlarda, kafeler, çocuk oyun alanları ve mini spor alanları da bulunuyor. Böylece, burada yaşayacak kişilerin, tüm sosyal ihtiyaçları ve alışveriş ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş oluyor.

Essenora Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Essenora Evleri Gaziosmanpaşa’da konumlandırılıyor.

Essenora Evleri iletişim bilgileri
Fevzi Çakmak Cad. Kemal Şeker Bulvarı Küçükköy, İstanbul
Telefon:444 8 344

Proje Bilgisi: Essenora