Eston Şehir KORU'da lansman fırsatı

Eston Şehir Koru projesinde lansmana özel fırsatlar başladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara yüzde 5 peşinat sonrasında 5 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle Eston Şehir Koru'da ev sahibi olma şansı sunulacak.

Eston Şehir KORU'da lansman fırsatı

Eston Şehir Koru projesi yatırımcının karşısına özel bir kampanya ile çıktı. Lansmanı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Eston Şehir Koru projesinde lansmana özel fırsatlardan yararlanmak isteyen yatırımcıya yüzde 5 peşinat sonrasında 5 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma şansı sunulacak. 

Eston Şehir Koru'da özel fırsatlar

İstanbul Bahçeşehir'in en özel lokasyonlarından biri üzerinde hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesi, kişiye özel ödeme planları ve lansmana özel fırsatlar içeren özel bir kampanyaya başladı. Projeden konut almak isteyenler 5 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle Eston Şehir Koru'da yaşama şansı elde edecek. Yatırımcıların bunun için yüzde 5 oranında peşinat yatırması ve yüzde 45'lik bölümün ise ara ödeme ile gerçekleştirmesi gerekecek. Konut bedelinin yüzde 50'lik bölümü ise banka kredisi ile ödenecek. 

Eston Şehir Koru projesi

Koru ve yeşil alanları, nefes almaya olanak tanıyan meydan tasarımları, amfi tiyatro, meyve bahçeleri açık hava sineması, özel evcil hayvan parkı ve amfi tiyatro gibi konsept etaplardan oluşan Eston Şehir projesi, ağırlıklı olarak, katlı villa, 5 katlı Koru Konakları, villa ya da 7q8 katlı Koru Evi tiplerinden oluşacak. Proje genelinde toplam 1.090 konut ve 31 adet de ticari birim yer alacak. 

640 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Çalışan ve eğitim gören nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu Bahçeşehir'de yatırım yapma olanağı sunan Eston Şehir Koru, aldığı Avrupa Şehircilik Ödülü ve yüksek prim potansiyeli ile dikkat çekiyor. Yüksek ticari  imkânlarıyla da dikkat çeken ESTON ŞEHİR KORU’da teslimlerin 2019 yılının ikinci yarısında tamamlanması planlanıyor.  2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan farklı konut tiplerinin yer aldığı projede konut tipleri 5 bin 500 TL metrekare fiyatıyla satış gerçekleştiriliyor. En küçük daire 126 metrekare ve 640 bin TL’den satılacağı projede bahçeli evlerin fiyatı 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

4 BİN KİŞİLİK KASABA

1090 Konut
31 Ticari ünite
90 DÖNÜM Yeşil alan
215 DÖNÜM Toplam yaşam alanı
25 DÖNÜM Aktivite & Oyun Alanı
3 BİN METREKARE Spor Sağlık ve Güzellik Merkezi
7 BİN METREKARE Ticaret alan

Firma Bilgisi: Eston İnşaat
Proje Bilgisi: eston şehir koru