Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Polatyol imzası ile hayata geçirilen Eston şehir Mahallem teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor

Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Polatyol imzası ile hayata geçirilen Eston şehir Mahallem teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 80 ila 300 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire ve villalardan oluşan Eston Şehir Mahallem 68 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. 

Bahçeşehir'de yükselen Eston Şehir Mahallem projesinde apartman dairesinden villara farklı tarzlarda evler bulunuyor. Az katlı mimariden oluşan Eston Şehir Mahallem projesinin ön satış döneminde yüzde 20'si satıldı. Projenin iç dizaynında ise farklı seçenekler sunuluyor. 

Eston Şehir Mahallem projesinin sosyal donatıları ise şöyle; çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, tenis kortu, sauna, futbol sahası gibi imkanlar yer alıyor. Projede dairelerde ise ebeveyn banyosu ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Örnek dairesi hazır olan Eston Şehir Mahallem projesi Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Boğaz Köprüsü'ne yakın konumda yer  alıyor. Marmaray Bağlantısı ile Anadolu Yakası'na kolaylıkla ulaşımın sağlanabileceği Eston Şehir Mahallem, zengin sosyal donatıları ve ulaşım imkanları ile yatırımcıdan yoğun ilgi görüyor. 

Eston Şehir Mahallem iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Eston Şehir Yanı bahçeşehir - İstanbul 
Telefon numarası : 444 86 16
Web adresi : estonsehir.com
E-posta adresi : info@polatyol.com

"Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!" Başlıklı Haberin Galerisi

Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Eston Şehir Mahallem 2017'de Teslim!

Firma Bilgisi: Polatyol
Proje Bilgisi: Eston Şehir Mahallem