Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü fırsatı

Polatyol iştiraki, Eston imzasıyla hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesi Anneler Günü'ne özel bir kampanyaya başladı

Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü fırsatı

Türkiye inşaat sektörünün en önemli markalarından Polatyol iştiraki ESTON imzasıyla hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem projesi, Anneler Günü'ne özel bir kampanya hazırladı. "Çocuğunuza çocukluğunuzu armağan edin" sloganı ile Anneler Günü'ne hazırlanan Eston, 48 ay vadeli konut kredisine yüzde 0.42 faiz oranı sunuyor.

Eston Şehir'de Anneler Günü Fırsatları
Anneler Günü'ne özel olarak hazırlanan Eston Şehir Mahallem, 15 Mayıs'a kadar sürecek bir haftalık kampanyaya başlayacak. Kampanya ile annelere özel, 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0.42 faiz oranı ve 120 aya varan vade avantajaları ve ek fırsatlar sunulacak. Kampanya 8 Mayıs'ta start alacak ve bir hafta devam edecek.

 

Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü fırsatı

 

Eston Şehir Mahallem projesi
Bahçeşehir'de inşa edilen Eston Şehir Mahallem, az katlı ve özel bir konsept içeriyor. Satışa sunulduğu günden itibaren yatırımcıdan büyük bir ilgi göre proje, doğa ve bahçe ile iç içe bir yaşam olanağı sunuyor. Uluslararası arenada Servotel'in proje geliştirme danışmanlığını yürüttüğü Eston Şehir Mahallem'in tasarımının altında ise Swanke Hayden Connell bulunuyor. Projede toplam 315 birim ve 28 farklı kat planı sunuluyor.

Özel bir proje: Eston Şehir Mahallem
Projeyle ilgili bir açıklamada bulunan Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, Eston Şehir Mahallem projesi için çok özendiklerini vurgulayarak:

"Çok özel bir proje oldu. Evdeki huzuru ve mutluluğu mahalleye de taşımayı, çocuklarımıza çocukluğumuzdaki sıcak mahalle hayatını armağan etmeyi hedefledik. Sanıyorum bu proje en çok annelerimizi mutlu edecek. Bu özel günlerinde annelerimize güzel bir fırsat yaratmanın heyecanını yaşıyoruz." dedi. 

 

 

Firma Bilgisi: Eston Yapı
Proje Bilgisi: Eston Şehir Mahallem