Eşyalarınızı saklamanın en kolay yolu "Kolay Depo"

Reysaş Grubuna bağlı olarak kurulan KOLAY DEPO, bireysel veya kurumsal alanlarınızı işgal eden eşyalarınıza çözüm üretiyor

Eşyalarınızı saklamanın en kolay yolu

25 Haziran 2013 / emlakwebtv
Türkiye'de çok yeni bir hizmet türü olan eşya depolama, ihtiyaca yönelik sunulan çok önemli bir sektör olma yolunda ilerliyor. Bu sektöre adım atan "KOLAY DEPO", Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Egemen Döven, kurucu ortakları Berk Çağlar ve Hakan Bilgütay tarafından hayata geçirildi. 1,2 milyon TL yatırım yapılarak hayata geçirilen "KOLAY DEPO"nun büyüme planlarında franchise vermek de var.

Döven: “‘Kolay Depo'da, bireysel müşteriler daha ağırlıklı fakat kurumsal müşterilerimiz de giderek çoğalıyor”
KOLAY DEPO kurucularından Egemen Döven, "Amacımız, ev, şirket ve fabrikalarda yer işgal eden, atılmaması gereken eşyaların depoya kaldırılarak, daha rahat ve öncelikli kullanılabilir bir alan yaratılması ve ihtiyaçlara en iyi şekilde çözüm üretilmesidir. ‘Kolay Depo'da, bireysel müşteriler daha ağırlıklı fakat kurumsal müşterilerimiz de giderek çoğalıyor. İlerleyen dönemlerde, bu oran eşitlenecek ya da kurumsal müşteri ağırlığımız artacaktır. Data Guard (arşiv depolama) projemiz bunda önemli rol oynayacaktır." diyor...

REYSAŞ GYO depolama tesislerinde hizmet veren KOLAY DEPO, kişilerin veya kurumların sahip oldukları eşyaları güvenle ve kolayca depolayabilmelerine olanak sağlayan bir sistem. Şuanda Türkiye'nin tamamına hizmet verme kapasitesi bulunan firma, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Samsun, Kocaeli, Sakarya illerinden talep görüyor.

Neden Kolay Depo?
Eşyalarını saklamak için yeterli alan bulamayanlar, bir gün ihtiyacım olur düşüncesiyle eşyalarını atmaya kıyamayanlar için KOLAY DEPO yaşam alanlarına yönelik çözümler sunuyor. Kurumların ofislerinde yer kaplayan her türlü malzeme için kurumsal çözümler de sunan firma, klasik depolama anlayışından farklı olarak, Arşiv Depolama hizmeti de veriyor. Büyük ya da küçük ölçekli işletmelerin saklama zorunluluğu olan evraklar için "Data Guard" çözümü sunuyor.

Kolay Depo'ya neler mi sığar?
Buzdolabından kanepeye, bebek odasından hobi malzemelerine her türlü eşyanızı Kolay Depo’da saklamak mümkün. Kolay Depo’da mini, midi, maxi, süper maxi olmak üzere dört ayrı boyutta kutu seçeneği bulunuyor. İsteğe ve ihtiyaca göre de farklı ebatta kutu yaptırılabiliyor. KOLAY KUTU'ların hacmi 1 m3- 9 m3 arasında değişiyor. Eşyanızın hacmine göre koli boyutunu seçebiliyorsunuz. Minimum sözleşmesi 1 ay olan KOLAY KUTU'nuz için, 1 iş günü öncesinden randevu alabiliyorsunuz. Hizmetten yararlanmak istediğinizde, KOLAY KUTU'nuz kapıya getirilebiliyor ya da siz tesise gelerek özel odanızda KOLAY KUTU'nuza ulaşabiliyorsunuz.

Eşyalarınız sigortalanıyor
KOLAY KUTU'nuz gözünüzün önünde kilit ve mühür ile azami güvenlik altında kapatılarak, anahtarı teslim ediliyor. Tüm KOLAY KUTU'lar taşıma ve depolama esnasında sigortalanıyor.