Etna Turkuaz Evleri kiralık

Etna Turkuaz Evleri kiralık daire fiyatlarının 700 TL’den başlaması öngörülüyor

Etna Turkuaz Evleri kiralık

Etna Turkuaz Evleri kiralık daire özellikleri ve fiyatlarına değinmeden önce projede neler var onlara bakalım. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Etna Turkuaz Evleri büyüklükleri 97 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan Etna Turkuaz Evleri’nde toplam 72 adet daire bulunuyor.

Etna Turkuaz Evleri’nde yüzde 75'i yeşil alanlara ayrılıyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Etna Turkuaz Evleri kiralık ve satılık daire sahiplerine fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, güvenlik, kamelya, güneşlenme terası, kameralı güvenlik, restoran, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkuru gibi hizmetler sunuyor. Etna Turkuaz Evleri kiralık daire sahipleri beyaz eşyalardan, merkezi ısıtmadan faydalanabiliyor.

Etna Turkuaz Evleri kiralık daire fiyatlarının 700 TL’den başlaması öngörülüyor. Etna Turkuaz Evleri satılık daire fiyatları ise 254 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor. Etna Turkuaz Evleri ödeme planı kapsamında yüzde 30 peşinatla 24 ay vade taksit yapılıyor.

Etna Turkuaz Evleri adres bilgisi : Aydınlar Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi Taşdelen - Çekmeköy - İstanbul 

Etna Turkuaz Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 364 0 222
Web adresi : etnaturkuazevleri.com
E-posta adresi : info@etnainsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Etna Inşaat
Proje Bilgisi: Etna Turkuaz Evleri