Etna Turkuaz Evleri Projesi

Etna Turkuaz Evleri projesi Etna İnşaat tarafından İstanbul Çekmeköy'de 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Etna Turkuaz Evleri Projesi

Etna Turkuaz Evleri projesi Etna İnşaat tarafından İstanbul Çekmeköy'de 6 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 72 adet dairenin yer aldığı Etna Turkuaz Evleri projesi satılık daire büyüklükleri 97 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. 

2+1 ve 3+1 konut tiplerinin yer aldığı Etna Turkuaz Evleri projesinin sosyal donatıları içerisinde; fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe, güvenlik, kamelya, güneşlenme terası, kameralı güvenlik, restoran, Türk hamamı, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise balkon, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Etna Turkuaz Evleri Projesi

İki bloktan meydana gelen Etna Turkuaz Evleri projesi fiyatları 254 bin lira ile 400 bin lira arasında değişiyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Etna Turkuaz Evleri projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. Projenin yüzde 75'i yeşil alanlar için ayrıldı. 

İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirilen Etna Turkuaz Evleri projesi butik konseptli olarak tasarlandı. 2012 yılında temeli atılan ve yakın zamanda tamamlanması planlanan Üsküdar - Çekmeköy metrosuna 16 dakika mesafede yer alıyor. İstanbul'un hızla gelişen ve yatırım değeri yüksek bir bölgesinde hayata geçirilen Etna Turkuaz Evleri sosyal donatıları ile daire sahiplerinin her türlü ihtiyacına cevap veriyor. 

Etna Turkuaz Evleri Projesi

Etna Turkuaz Evleri adres bilgisi : Aydınlar Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi Taşdelen - Çekmeköy - İstanbul 

Etna Turkuaz Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0216 364 0 222
Web adresi : etnaturkuazevleri.com
E-posta adresi : info@etnainsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Etna Inşaat
Proje Bilgisi: Etna Turkuaz Evleri