Euro 2012’de futbolcular GROHE ürünleri kullanacak

Sahaya GROHE sıhhi tesisat sistemiyle çıkan PGE Arena, Avrupa’nın en iyi futbolcularına ev sahipliği yapmaya hazır

Euro 2012’de futbolcular GROHE ürünleri kullanacak

14 Haziran 2012

Euro 2012 maçlarına ev sahipliği yapan Polonya’nın Gdansk kentinde inşa edilen PGE  Arena’nın iç sıhhi tesisat sisteminde GROHE sıhhi tesisat sistemleri kullanıldı. 2011 yazında tamamlanan, 44.000 kişilik kapasitesi ile Polonya’daki en büyük ve en görkemli stadyumlardan biri olan PGE Arena eşsiz mimari yapısıyla da bir şaheser. GROHE’nin kaliteli ürünlerini tercih eden tek Euro 2012 tesisi PGE Arena değil. GROHE sıhhi tesisat sistemleri Euro 2012 için seçilen sekiz stadyumdan altısının tercihi. 

Büyük etkinlikler için yüksek kaliteli sıhhi tesisat sistemleri

PGE Arena için sıhhi tesisat sistemi geliştirmede temel kriter, kaliteli, uzun ömürlü ve çok az bakım gerektiren tasarımlar oldu. Tuvalet ve pisuarlarda esnek ve güvenilir Rapid SL kurulum sistemi ile bu kriterleri karşılayan GROHE ürünleri kullanıldı. En değişken saha koşullarına uygulanabilen Rapid SL, su şebekesine bağlanan tek parça sayesinde, kolayca kuruluma olanak veriyor. Pnomatik drenaj valfı içeren rezervuar, açma/kapama, tek ve çift rezervuar sistemleri olmak üzere üç farklı rezervuar seçeneği sunuyor. GROHE Rapid SL kurulum sistemi, QuickFix tasarımı ve iki adet duvar monte noktası sayesinde kolayca ve hızla kurulabiliyor.  GROHE EasyConnect sayesinde ise tek eklenti hortumu rezervuar mekanizması ile rezervuar panelini birbirine bağlıyor. Su tüketimini minimum düzeyde tutmak ve doğal kaynakları korumak için rezervuar hacmi sırasıyla 4,5 ve 3 litreye düşürülebiliyor.  GROHE Whisper® Teknolojisi, bina yapısından rezervuar sistemini ayırarak istenmeyen sesleri önleme özelliğine de sahip. 

Grohe Hakkında: 

Grohe, 1936 yılında Frederich Grohe tarafından Almanya’nın Hemer kentinde kurulan ve dünyanın tek marka altında üretim yapan en büyük batarya ve sıhhi tesisat malzemeleri üreticisi. Grohe, Dünya üzerinde 6 fabrika, 5 bin çalışan ile 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına 22 yıl önce giren firmanın ürünleri, banyo ve mutfak bataryaları, duş sistemleri, termostatik bataryalar, aksesuarlar, teknik ürünler gömme rezervuarlar ve pisuar yıkama sistemlerinden oluşan teknik ürünler olarak gruplandırılıyor.