Euromoney anketinden Cushman&Wakefield çıktı

Cushman & Wakefield, 2014 Euromoney Türkiye Gayrimenkul Anketi’nde Gayrimenkul Aracılık ve Kiralama' kategorisinde birinci oldu

Euromoney anketinden Cushman&Wakefield çıktı

Euromoney dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ankette Cushman & Wakefield’ın Türkiye Ofisi 'Gayrimenkul Kiralama' kategorisinde Türkiye birincisi oldu.

Bu yıl 10. kez gerçekleştirilen Euromoney Real Estate  Awards 2014, bir kez daha gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçti. Bir jüri ya da panelden bağımsız, sadece müşteri ve sektör çalışanlarının oylarıyla tamamlanan anket, tüm dünyada önemli ve prestijli bir değerlendirme olarak kabul ediliyor. Anketin bir çok kategorisinde farklı bölge ve ülkelerde liderliğe oturan Cushman & Wakefield, Türkiye Ofisi ile de bu önemli ankette 'Gayrimenkul Aracılık ve Kiralama' kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Ödül, büyüdüğümüzün göstergesi
Türkiye'de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin geniş katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonucunu değerlendiren Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden:

'Bu ödüle layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Bu ödül aynı zamanda ne kadar ciddi adımlarla yol aldığımızın ve pazar payımızı ne denli büyüttüğümüzün de bir göstergesi. Tüm çalışanlarımız ile kazanmanın keyfini yaşıyoruz.' şeklinde konuştu.Euromoney Real Estate Awards, her yıl 20 farklı kategoride, 100 ülkede gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçiyor. Türkiye ofisi olarak aldıkları başarıyı değerlendiren Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden ise: 'Bu önemli başarıdan dolayı gururluyuz ve bu ödülü çalışmalarımızın karşılığı olarak görüyoruz’.' dedi.

Cushman & Wakefield, Euromoney Gayrimenkul Anketi 2014’de toplam 30 bölgesel ve ülkesel ödüle layık görüldü. Şirket bu başarısı ile sektör çalışanları ve müşterileri ile ilişkilerini önceki yıla nazaran geliştirmiş olduğunu da gözler önüne serdi.