Euromoney'den JLL Türkiye'ye ödül yağdı

Dünyanın en önemli finans dergilerinden biri olan Euromoney tarafından düzenlenen Gayrimenkul Ödülleri'nde JLL Türkiye danışmanlık kategorisinde birincilik kazandı

Euromoney'den JLL Türkiye'ye ödül yağdı

Bankacılık ve finans sektörünün en önemli dergilerinden biri olarak kabul edilen Euromoney'in Gayrimenkul Ödülleri'nin bu yılki ayağında JLL Türkiye iki kategoride birinciliğe layık görüldü. En İyi Danışman kategorisinde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birincilik ödülü alan JLL; "Acente/Kiralama" kategorisinde de ödülün sahibi oldu. "Araştırma" kategorisinde ikinci sıradaki yerini koruyan JLL, "Değerleme" kategorisinde de üç sıra birden yükselerek ikinci sırada yer aldı. 

JLL Global'e de ödül
Euromoney ödüllerinden JLL Türkiye'ye ek olarak JLL Global de payını aldı. "Danışman" kategorisinde dünya ikincisi seçilen JLL Global, "Araştırma" kategorisinde ise birinciliği elde etti. Firma, geçen yıl üçüncü sırada yer aldığı "Acenta/Kiralama" ve "Değerleme" kategorilerinde de bir sıra yükselerek ikinci sırada yer aldı. 

JLL, Euromoney değerlendirmesinde zirvede
Euromoney değerlendirmesi hakkında açıklamalarda bulunan JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, araştırmanın JLL'un kurumsal gayrimenkul sektöründeki uzmanlığını bir kez daha kanıtladığını vurgu yaptı. VAM Partners'in JLL Türkiye çatısı altına girmesi ile birlikte sektörde daha da büyüyen ve güçlenen bir firma haline geldiğini beilrten Alkaş:

"Şirketimiz, uzman ekibinin enerjisiyle, müşterilerine her zaman en iyisini sunmaya devam edecek. Hedefimiz, hizmet verdiğimiz her alanda müşteri odaklı yaklaşımımız ile beklentilerin üzerine çıkmak ve ses getiren yeniliklere imza atmak” dedi

JLL hakkında
Tüm dünya üzerinde gayrimenkul alanında çalışmalarını sürdüren JLL, 4.7 milyar dolarlık küresel yıllık geliri ve 5.4 milyar dolarlık brüt geliri ile Fortune 500 şirketlerinden biri olma özelliği taşıyor. Dünya çapında 316 milyon metrekare büyüklüğünde bir portföye sahip JLL, 2014 yılında 118 milyardolarlık işlem yönetimi gerçekleştirdi. 

Firma Bilgisi: Jll Türkiye