Ev almak için Çilingir Mortgage

Türkiye Finans, Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünleri ile ev almak isteyenlere farklı seçenekler geliştirdi

Ev almak için Çilingir Mortgage

31 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Türkiye Finans, Çilingir Mortgage kapsamındaki farklı ürünleri ile ev almak isteyenlere farklı seçenekler sunuyor. Yazlık ev satın almak isteyenler için Yazlık Mortgage, 2B arazisini almayı düşünenler için 2B Finansmanı, T.C. vatandaşı olmayanlar için ise Yabancılara Mortgage ürünlerini geliştiren Türkiye Finans, 120 ay vadeye kadar alternatif ödeme planları sunuyor.

Yazlık Mortgage kampanyasında dosya masrafı alınmıyor ve kampanya 31 Ekim’e kadar devam ediyor. Yabancılara Mortgage ürünü, 120 ay vadeye varan taksit seçenekleri yabancı uyruklu kişileri de ev sahibi yapıyor. Devletin sunduğu %20 peşin ödeme iskontosundan faydalanmak isteyen hak sahiplerine 2B Finansmanı ürünüyle destek oluyor.
17 Ağustos’a kadar Türkiye Finans’ın Çilingir Mortgage paketlerinden biri ile ev alanlar, Bonus kazanıyor. %0.87’den başlayan kâr oranları ve 120 aya varan vade seçeneklerinin yer aldığı Bonus Hediyeli Mortgage kampanyası ile ev sahibi olacakların Happy Card’larına bonus armağan ediliyor. 100 bin TL ve üzerinde konut finansmanı kullanan Türkiye Finans müşterilerinin Happy Card’larına, kullandıkları finansman tutarının %0,1’i (binde biri) kadar Bonus yükleniyor.