Ev’re’de konut sahibi olmak için yılsonu fırsatları

Gedizler Yapı, markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re’de sene sonuna özel sunduğu kampanyasında yüzde 1 peşinatla yeni yılda herkesi ev sahibi yapıyor

Ev’re’de konut sahibi olmak için yılsonu fırsatları

24 Aralık 2013 / emlakwebtv
Gedizler Yapı, markalı konut sektöründeki ilk projesi Ev’re’de sene sonuna özel sunduğu kampanyasında yüzde 1 peşinatla yeni yılda herkesi ev sahibi yapıyor. Ev’re’nin sene sonu kampanyası, düşük peşinat, düşük taksit oranlarıyla dikkat çekiyor. Her gelir grubuna ve her bütçeye uygun ödeme imkânı sunan Gedizler Yapı, 4 farklı alternatif sunuyor.

Ev’re projesinde Mayıs 2015’te ödeme kolaylığı sunuyor
Gedizler Yapı’nın Ev’re projesine düzenlediği birinci paketinde; Yüzde 1 peşinat oranı sunuluyor. Yüzde 75’ine de banka kredisi kolaylığı sunan şirket, yüzde 12 ara ödemeyi Ekim 2014’te, geriye kalan yüzde 12’lik kısmına ise Mayıs 2015’te ödeme kolaylığı sunuyor.

İkinci paketinde; Yüzde 10 oranındaki peşinat ön plana çıkıyor. Yüzde 60’ına banka kredisi kolaylığı sunulan kampanya kapsamında, yüzde 15’lik ara ödemeyi Ekim 2014’te ve geriye kalan yüzde 15’lik kısmına ise Mayıs 2015’te ödeme ayrıcalığı sunuyor.

Ev’re projesinde 30 ay yüzde “0” faiz
Üçüncü paketinde; Yüzde 50 Peşinata Büyük Avantaj , 30 ay yüzde “0” faiz. Dairenin yüzde 50’sini peşin ödemek isteyenlere büyük avantajlar sunan Gedizler Yapı, geriye kalan yüzde 50’lik dilimini de 30 ay yüzde “0” faizle daire sahibi yapıyor.

Son olarak dördüncü paketinde; Yüzde 25’ini peşin ödemek isteyenlere, ara ödemesiz yüzde 75’ine banka kredisi kolaylığı sunuyor. Ayrıca şirket bu alternatifte fiyatlarda yüzde 5 iskonto uyguluyor.

Türkiye’nin en güçlü otomotiv gruplarından olan Gedizler Grup’un çatısı altında konut sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gedizler Yapı, 4 ayrı ödeme planıyla İstanbul’da daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Sancaktepe’de 55 bin metrekare arazinin yüzde 90’luk bölümünü yeşil alana ayırarak, yüzde 10’una inşa edilecek Ev’re konutları 250 milyon lira yatırımla gerçekleştiriliyor. İki etap halindeki projenin ilk etabının inşaatı hızla devam ediyor.

Evre Gedizler Sancaktepe satış fiyatları
Stüdyo daire tipleri 147 bin liradan,
1+1 daire tipleri 207 bin liradan,
2+1 daire tipleri 337 bin liradan,
3+1 daire tipleri 517 bin liradan,
4+1 daire tipleri 608 bin liradan başlıyor.

Yeşillikler içinde bir yaşam sunuyor
Aydos Ormanları’na komşu olan proje, her kat bahçede yeşillikler arasında bir yaşam vaat ediyor. Toplamda 4 blok ve 408 konuttan meydana gelen Ev’re Gedizler meyve ağaçları, onlarca çeşit bitki bitki ve yapay su alanlarından oluşan botanik bahçe, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, mini futbol sahası, çok amaçlı spor alanları, yürüyüş parkuru, bisiklet ve paten parkuru, açık hava pilates alanı, fitness, vitamin bar, sauna, 550 metrekare açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, yapay göl, çocuk oyun alanları, kafe ve kapalı –açık otopark gibi hayatı kolaylaştıracak doğal ve sosyal donatılarıyla mutlu ve yeşil bir yaşam alanı sunuyor.


Ev’re projesi hakkında detaylı bilgi için: www.ev-re.com