Ev sahibi olmak için son fırsat

Batıkent Karacakaya'da inşa edilen Mebuskent, yeni yıla ev sahibi olarak girmek isteyenlere özel bir kampanya başlatıyor

Ev sahibi olmak için son fırsat

Batıkent Karacakaya'da inşa edilen Mebuskent, yeni yıla ev sahibi olarak girmek isteyenlere özel bir kampanya başlatıyor. Projeyi hayata geçiren AYMOR Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Mebuskent'in satışa sunulduğu günden bu yana Ankaralılar'ın büyük ilgisiyle karşılaştığını söyledi.

Büyük ilgi gören proje: Mebuskent
Projenin bölgenin öncüsü konumunda olduğunu ifade eden Ayhan, 'Eski ve şuan Meclis'te görevine devam eden milletvekilleriyle komşu olma olanağı sunan Mebuskent projemiz, her bütçeye uygun konut seçenekleri sunduğu için büyük ilgi gördü. Toplam 602 konutluk 15 katlı 10 blok ve 332 farklı kat tiplerinde villalardan oluşan projemiz doğayla huzuru bir arada sunuyor' dedi. 

Yüzde 0 faiz avantajı
Ayhan, projenin gördüğü ilgiye karşılık, yeni yılda yeni bir yaşamın kapılarını açmak isteyenler için özel bir kampanya başlattıklarını belirterek:

'Şehrin içinde yeni bir şehir kurma hedefiyle çıktığımız yolda, kaliteli ve konforlu yaşama herkesin ulaşabilmesi için yılın son kampanyasını hayata geçiriyoruz. 4+1 ev sahibi olmak isteyen herkes bütçesine uygun peşinatı kendisi belirleyerek, yüzde 0 faiz avantajı ile taksitlerini kolayca ödeme olanağı bulacak.'