Evalpark Bahçeşehir için ön talep toplanıyor

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Evalpark Bahçeşehir projesi için ön talep toplanmaya başladı

Evalpark Bahçeşehir için ön talep toplanıyor

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Evalpark Bahçeşehir projesi için ön talep toplanmaya başladı. 41 bin 517 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Evalpark projesi, 2+1 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Projede 870 adet daire bulunuyor. 

Teslimlerinin Temmuz 2018'de yapılması planlanan Evalpark Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 85 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Proje TEM Otoyolu'nun yanında yükseliyor. Kanal İstanbul projesinin yakınında olması ile dikkat çeken proje metro hattına oldukça yakın. 

Evalpark Bahçeşehir sosyal donatıları içerisinde; çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, basketbol sahası, tenis kortu, okul, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise çamaşır odası, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

6 blok halinde tasarlanan projede 870 adet konutun yanı sıra 20 adet ticari ünite de bulunuyor. Detayları açıklanmayan Evalpark Bahçeşehir projesinde ön talep toplanmaya devam ediyor. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için projenin internet sitesindeki ön talep formunu doldurabilirsiniz. 

Evalpark Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres : Hoşdere Yolu Çiftlik Mevkii Esenyurt - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 876 20 11
Web adresi : www.evalpark.com
E-posta adresi : info@evalpark.com

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Evalpark Bahçeşehir