Evalpark İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri!

Eval İnşaat'ın Bahçeşehir'e komşu konumda inşa ettiği Evalpark İstanbul fiyatları 219 bin 600 TL'den başlıyor

Evalpark İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri!

Eval İnşaat'ın Bahçeşehir'e komşu konumda inşa ettiği Evalpark İstanbul fiyatları 219 bin 600 TL'den başlıyor. Lansman öncesinde ön talep toplanmaya başlanan proje Mayıs ayı içerisinde lanse edilecek. A plus bir proje olarak geliştirilen Evalpark projesi rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşuyor. İki etaptan oluşan projenin ilk etabında 382 adet konut ve 12 adet ticari ünite bulunuyor. 

Ulaşım akslarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Evalpark projesi, TEM Otoyolu'nın yanında yükseliyor. Yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılan Evalpark İstanbul 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen konutlardan oluşuyor. Spor alanları, yüzme havuzları, sauna, eğlence mekanları, fitness, kreş ve oyun alanlarının yer aldığı projede bahçede yürüyüş yapılabilecek suyolları bulunuyor. 

Ulaşım olanaklarının merkezinde bulunan Evalpark İstanbul projesi, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Tem Otoyolu ve metronun bulunduğu yatırımların çevrelendiği noktada konumlanıyor. İnşaat çalışmaları devam eden Eval Park İstanbul teslimleri 2018 yılı Ekim ayında başlayacak. 

Evalpark İstanbul fiyatları ve ödeme seçenekleri

Projenin donatılarına göre ekonomik olan tutulan fiyatlara sahip olan Evalpark İstanbul fiyatları 219 bin TL'den başlıyor. Projenin alternatif ödeme planları ise daire sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylığı sağlıyor. Yüzde 35 peşinat ile firma bünyesinde 36 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor. 

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Evalpark