Evalpark İstanbul projesi!

Bahçeşehir'de Eval İnşaat imzası ile hayat bulan Evalpark İstanbul projesi fiyatları 219 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor

Evalpark İstanbul projesi!

Bahçeşehir'de Eval İnşaat imzası ile hayat bulan Evalpark İstanbul projesi fiyatları 219 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. Ön talep toplanmaya başlanan projenin lansmanının Mayıs ayı içerisinde yapılması planlanıyor. Rezidans, konut ve ticari alanlardan oluşan Evalpark, iki etaptan meydana geliyor. 

TEM Otoyolu'nun yanında yükselen Evalpark İstanbul projesinin yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılıyor. Projede 1+1i 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Evalpark satılık daire alanları ise 72 ila 160 metrekare arasında değişiyor. Projenin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında ise eğlence mekanları, çocuklar için kreş ve oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzları, sauna ve suyolları mevcut. 

3. Havalimanı, 3. köprü, Tem Otoyolu ve metro gibi yatırımların bulunduğu bir noktada çevrelenen projenin inşaat çalışmaları devam ediyor. Eval Park Bahçeşehir teslimlerinin ise 2018 yılı Ekim ayında yapılması planlanıyor. Konumu, özellikleri ve sosyal donatılarına göre ekonomik tutulan bir fiyattan satışa sunulan projede daire sahibi olmak isteyenlere alternatif ödeme planları sunuluyor. Evalpark projesinden konut almak isteyenlere yüzde 35 peşinat ile firma bünyesinde 36 aya kadar vadelendirme ile ev sahibi olabiliyor. Evalpark İstanbul fiyatları ise 219 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Konut, rezidans ve ticari alanları ile dikkat çeken ve iki etaptan oluşacak olan projenin ilk etabında 382 adet konut ve 12 adet ticari üniteye yer veriliyor. Ulaşım akslarına oldukça yakın olan Evalpark Bahçeşehir İstanbul projesi konumu ile yatırımcıların ve oturum için ev arayanların ilgisini çekiyor. 

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Evalpark