Evalpark İstanbul satışa çıktı

Eval İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen Evalpark İstanbul satışa çıktı

Evalpark İstanbul satışa çıktı

Eval İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen Evalpark İstanbul satışa çıktı. Rezidans, konut ve ticari alanlardan meydana gelen proje A plus olarak geliştirildi. 

Merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Evalpark İstanbul, TEM Otoyolu'nun yanıbaşında yer alıyor. Avantajlı bir konumda yer alan proje 3. Havalimanı, 3. Köprü, TEM Otoyolu ve Metro'nun arasında yer alıyor. 

Evalpark İstanbul satışa çıktı

217 milyon TL yatırım değerine sahip olan Evalpark İstanbul projesinde rezidans ve konutlar farklı bloklarda bulunuyor. Tamamlandığında 4 bin kişinin yaşayacağı projenin mimarisi Saryap Mimarlık A.Ş. imzası taşıyor. 

43 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen projede 1100 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Evalpark İstanbul projesinde daire büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. 

Evalpark İstanbul satışa çıktı

Evalpark İstanbul fiyatları ise 230 bin 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin TL, ticari ünitelerin metrekare birim fiyatı ise 10 bin TL'den başlıyor. Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 35 peşinat ile Eval İnşaat bünyesinde 48 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor. 

Projenin konut satın alacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, okul, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, sauna, süs havuzu bulunuyor. Dairelerde ise çamaşır odası, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve rezidans hizmetlerine yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: Evalpark İstanbul