Evalpark İstanbul'da ön talep dönemi

Eval İnşaat, Bahçekent bölgesinde hayata geçireceği Evalpark için hazırlıklarını tamamladı. Projede inşaat çalışmalarına başlandı

Evalpark İstanbul'da ön talep dönemi

Beylikdüzü ve Büyükçekmece lokasyonlarında çok sayıda konut projesine imza atan Eval İnşaat, Başakşehir-Bahçekent'te konumlanan yeni projesi Evalpark İstanbul için hazırlıklarını tamamladı. Projede inşaat çalışmalarına paralel olarak ön talep dönemine de start verildi. Evalpark İstanbul'un lansmanının Mart 2016'da yapılması planlanıyor.

Evalpark İstanbul Projesi
Eval İnşaat imzası taşıyan Evalpark İstanbul, A Plus bir proje olma özelliği taşıyor. İki etaptan oluşan ve birinci etabında 382 konut ve 12 ticari ünitenin yer alacağı proje, bölgenin en büyük konut yatırımlarından biri olma özelliği taşıyor. TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlanan ve merkezi lokasyonuyla yatırımcısına önemli bir prim potansiyeli vaat eden Evalpark İstanbul'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konut projelerine yer verilecek. Projede daire genişlikleri 72 metrekareden başlayacak ve 160 metrekareye kadar değişiklik gösterebilecek. 

Evalpark İstanbul'da ön talep dönemi

Evalpark İstanbul projesinin bölgenin en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçirilidiğini Eval İnşaat'ın proje için yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini söyleyen Eval İnşaat Proje Satış Koordinatörü Asım Arvas:

"Tasarımı ve mimarisiyle beklentileri tam anlamıyla karşılayacağımız projemizde birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Projeyi Bahçeşehir’e komşu Bahçekent’in en değerli noktalarından birinde geliştirdik ve bu proje bölgeye katma değer katacak. Her gün değer kazanan bir bölgede yer alan projemizde konut alanlar bugünün ve yarının kazananı olacak. Projenin yüzde 70’ini sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuyoruz."dedi.

Eval İstanbul'da 219.600 TL'den başlayan fiyatlar
Eval İstanbul projesinde daire fiyatları 219.600 TL'den başlayacak. Alternatif ödeme seçenekleri de içeren projede, yüzde 35 peşinat ve Eval İnşaat bünyesinde 36 aya kadar vadelendirme yapılabilecek.

Firma Bilgisi: Eval Inşaat
Proje Bilgisi: eval istanbul