Evdeki Fırsat'tan hafta sonu fırsatları!

Markalı konut projelerini bir araya getiren Evdeki Fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere peşinat ödemeden uygun taksitler ile hemen teslim dairelere sahip olma fırsatı sunuyor

Evdeki Fırsat'tan hafta sonu fırsatları!

Markalı konut projelerini bir araya getiren Evdeki Fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere peşinat ödemeden uygun taksitler ile hemen teslim dairelere sahip olma fırsatı sunuyor. Evdekifirsat.com'dan ev alanlara bin 490 TL'den başlayan taksitler sunuyor. 

Ev almak isteyenlere peşinatsız ve avantajlı ödeme planları sunan Evdekifırsat.com, bünyesinde yer alan markalı konut projelerinde hafta sonuna özel fırsatlar sunuyor. Evdekifirsat.com, bu hafta sonu herkesin hayallerindeki eve sahip olabilmesi için 1490 TL’den başlayan taksitler sunuyor. Peşinat ödemesi olmadan ilk taksitle birlikte hemen tapu teslimi yapılıyor.  Yeni haftaya kendi evinde güzel bir başlangıç yapmak isteyenler Evdekifirsat.com’un satış ofislerinde buluşuyor.

Evdeki Fırsat'tan hafta sonu fırsatları!

Büyük metrekarelere küçük taksit ödemeleri

Anadolu Yakası’nın en önemli ulaşım kanallarına yakınlığı ile hayatı kolaylaştıracak bir ev sahibi olmak isteyenler İdilia projesinde yer alan evleri tercih ediyor.  Birbirinden geniş ve ferah evlerin bulunduğu projede taksitler 1490 TL’den başlıyor. Üstelik peşinat ödemeden ve hemen teslim ediliyor.

İlk taksitte tapu elinizde

Evdekifirsat.com, Ataköy sahile 10 dakikalık bir mesafede bulunan İstWest projesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Evini hemen teslim almak isteyenlerin tek yapması gereken 2 bin 900 TL’den başlayan taksitlerin ilkini ödemesi oluyor. Bu hafta sonu İstwest satış ofisine gelenler peşinat biriktirmekle vakit kaybetmeden ev sahibi oluyor.

Hayalinizdeki eve hemen kavuşun

Masmavi bir deniz ve Adalar manzarasına sahip çok özel bir proje olan Mai Residence, hem şehrin içinde hem de şehir stresinden uzakta bir yaşam sürmek isteyenler için Evdekifirsat.com’un cazip kampanyasıyla sunuluyor. Peşinatsız ve hemen teslim edilen evlerin taksit ödemeleri ise 1490 TL’den başlıyor.

Peşinat biriktirmekle vakit kaybetmeyin

İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakın olmak isteyenler TEM Vitrin Projesi’nde 1950 TL’den başlayan taksitlerle bu hafta sonu ev sahibi oluyor. TEM Vitrin Satış ofisine gelenler peşinat ödemeden hemen evini teslim alıyor.