Evdekifirsat.com'da Mai Residence fırsatı

Evdekifirsat.com, Bağdat Caddesi'ne 15 dakika mesafede bulunan Mai Residence'de ayda 1.490 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor

Evdekifirsat.com'da Mai Residence fırsatı

Geliştirdiği kampanyalarla dikkat çeken Evdekifirsat.com Bağdat Caddesine 15 dakikalık uzaklıkta konumlanan Mai Residence'den ayda 1.490 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuyor. Kampanya hiç peşinatsız ve hemen tapu teslimi özelliği taşıyor.

Mai Residence'de kaçırılmayacak fırsat
Evdekifirsat.com, hemen teslim, hemen tapu ve peşinatsız olarak Mai Residence'den ev sahibi olma fırsatı tanıyor. 1+0'dan 3+1'e ve residence seçenekleri ieren projede taksitler 1.490 TL'den başlıyor. Anadolu Yakası'nda Sultanbeyli, Avrupa Yakasında ise Bahçeşehir, Halkalı, Başakşehir, Yenibosna, Maslak, Kağıthane ve Sultangazi gibi projeleri portföyüne katan Evdekifirsat.com, son olarak Kartal Mai Residence'de de uygun fiyatlara ev sahibi olma şansı sunuyor.

Mai Residence projesi
Birleştirilebilir modüler yapısı ile Mai Residence, her ihtiyaca uygun çözümler sunmayı sürdürürken, iş ve yaşam alanlarının da daha kullanışlı bir hale gelmesi için de çalışmalarını sürdürüyor. Projede ofice-home konsepktinin yanı sıra stüdyodan 3+1'e kadar değişen daire seçenekleri müşterilerini bekliyor.

Projede 26 kilometrelik denize nazır yürüyüş ve bisiklet parkuru bulunuyor. Sahil yoluna 15 dakikalık mesafede bulunan Mai Residence, Bağdat Caddesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Mai Residence