Evdekifirsat.com'dan 2.500 TL taksitle ofis

Portföyünü ticari alanlarla genişleten Evdekifirsat.com,Kağıthane iş ve yaşam vadisinde yer alan ofislere ayda 2.500 TL taksitle sahip olma şansı sunuyor

Evdekifirsat.com'dan 2.500 TL taksitle ofis

Evdekifirsat.com geliştirdiği yeni kampanya ile, İstanbul'un en önemli iş merkezlerinde ofis sahibi olma imkanını kolaylaştırıyor. Konutun ardından ticari gayrimenkullerle portföyünü genişleten Evdekifirsat.com, Levet, Beşiktaş ve Mecidiyeköy gibi, İstanbul'un en önemli iş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Kağıthane'de yer alan ticari birimlere ayda 2.500 TL taksitle sahip olma şansı sunuyor. Söz konusu iş merkezlerine 10 dakikalık mesafede konumlanan Kağıthane İş ve Yaşam Vadisi'nde yer alan ofis, mağaza ve dükkanlara sahip olmak için peşinat ödemek de gerekmiyor. Kampanya kapsamında ticari alanlar hemen teslim ediliyor.

Tünel yatırımlarıyla çehresi değişen merkez: Kağıthane
Kağıthane-Piyalepaşa ve Bomonti-Dolmabahçe tünelleri ile çehresi tamamen değişen Kağıthane, İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden biri olmaya aday gösteriliyor. Haliç Kongre Merkezine 5, Taksim'e 15, İstanbul Adalet Sarayı'na 5, büyük vergi dairelerine ise 10 dakikalık uzaklıkta yer alan semte kurulan İş ve Yaşam Vadisi de Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının Kağıthane istasyonuna yakın bir noktada bulunuyor. 2017 yılında hizmete girmesi beklenen metro hattının ardından Kağıthane'nin şehrin merkezine daha güçlü bir biçimde entegre olması bekleniyor. 

 

Evdekifirsat.com'dan 2.500 TL taksitle ofis

 

Kağıthane iş ve yaşam merkezi
Evdekifirsat.com tarafından geliştirilen kampanya 40 bin metrekarelik alan üzerinde 927 ticari birimden oluşan Kağıthane İş ve Yaşam Vadisi'nden ev alma şansını kolaylaştırıyor. Hemen teslim ayda 2.500 TL'lik taksitlerle satışa sunulanticari birimlerde, kullanışlı toplantı ve konferans salonları yer alıyor. Projede ofis sahiplerine ayrıca park imkanı da sunuluyor.