Evdekifirsat.com'dan annelere hediye yağacak

Evdekifirsat.com, Anneler Günü'ne özel olarak geliştirdiği kampanya ile, portföyünde yer alan dairelerden ev annelere beyaz eşya hediye edecek

Evdekifirsat.com'dan annelere hediye yağacak

Markalı konut projelerinde geliştirdiği kolay ödeme seçenekleriyle dikkat çeken Evdekifirsat.com, Anneler Günü'ne özel olarak yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Herkese peşinatsız ve uygun ödeme koşullarıyla hemen teslim ev imkanı sunan Platform, portföyünde yer alan projelerden ev alan annelere beyaz eşya hediye etmeye hazırlanıyor. 

Evdekifirsat.com'dan annelere hediye yağmuru
Portföyünde yer alan markalı konut projelerinden ev almak isteyenler için Anneler Günü kampanyası hazırlayan Evdekifirsat.com, "Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk" sloganı ile annelere beyaz eşya hediye edecek. Kampanya kapsamında, Maslak Mashattan, Gaziosmanpaşa TEM Vitrin, Sultanbeyli İdilia, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler ve Bahçeşehir Vadi projelerinden Evdekifirsat.com üzerinden alım gerçekleştiren tüm alımlara davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinası ve bulaşık makinası hediye edilecek.

Evdekifirsat.com'dan annelere hediye yağacak

15 Mayıs'a kadar devam edecek
.Konut sahibi olmak isteyenler için hiç peşinatsız ve uygun vade seçenekleri ile hemen teslim imkanı geliştiren Evdekifirsat.com'un Anneler Günü'ne özel beyaz eşya kampanyası Anneler Günü'nü takip eden hafta içinde geçerli olacak ve 15 Mayıs'a kadar devam edecek.