Evdekifirsat.com'dan İstwest fırsatı

Evdekifirsat.com, ayda 2.900 TL taksitle, Istwet projesinde ev alma şansı sunuyor

Evdekifirsat.com'dan İstwest fırsatı

Evdekifirsat.com, hemen teslim, peşinatsız ve küçük taksitlerle konut almak isteyen aileleri ev sahibi yapmayı sürdürüyor. Oturum dışında yatırım amaçlı gayrimenkul almak isteyenlerin de yoğun talep gösterdiği evdekifirsat.com son olarak Yenibosna'da hayata geçirilen Istwest projesi için de önemli fırsatlar sunuyor. Projeden ayda 2.900 TL'ye, peşinatsız ve hemen teslim tapulu konut alma imkanı sunuluyor.

Evdekifirsat.com'dan Istwest fırsatı
Evdekifirsat.com peşinatsız, hemen tapu ve teslim ile Istwest projesinde ayda 2.900 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunmaya başladı. Ataköy sahiline 10 dakikalık mesafede yer alan ve Yenibosna'da hayata geçirilen proje, Atatürk Havalimanı'na da 5 dakikalık mesafede yer alıyor. Proje Basın Ekspres yoluna da direk bir bağlantı taşıyor.

999 üniteden oluşan dev proje: Istwest
Boyner Holding ve FerYapı tarafından inşa edilen "iyi yaşam" sloganlı İstwest, yüksek yaşam standartlarına sahıp 999 üniteden oluşuyor. 1 yıl önce hayatın başladığı projede doluluk oranı yüzde 85'ler düzeyinde seyrediyor. Projeye dahil olan yaşam komplekslerinde ihtiyaç duyulabilicek tüm imkanların sağlandığı İstwest'te, üstün nitelikli sosyal alanlar, kapalı ve açık yüzme havuzları bulunuyor. Projede haftaiçi ve hatfasonu hobi atölyelerinin yanı sıra dikkat çekici bir mimari özellikler bulunuyor. Projede ayrıca Meydan Alışveriş Merkezi ve çok sayıda kafe ve restaurant de hizmet veriyor. 

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Istwest