Evdekifirsat.com'dan hafta sonu fırsatı

Markalı konut projelerinin buluşma platformu evdekifirsat.com, hiç peşinatsız, 1.490 TL'den başlayan taksitlerle hemen teslim ev fırsatı sunuyor

Evdekifirsat.com'dan hafta sonu fırsatı

evdekifirsat.com, kendi evinin hayalini kuranlar için geliştirdiği avantajlı kampanyalarını sürdürüyor. Markalı konut projelerinin buluşma platformu olan evdekifirsat, hiç peşinatsız ayda 1.490 TL'den başlayan taksitlerin ilk ödemesi ile birlikte hemen teslim fırsatı sunuyor.

evdekifirsat.com fırsatları sürüyor
Kendi evine sahip olmak isteyenler için peşinatsız ve kolay ödenebilir ev seçenekleri hazırlayan evdekifirsat.com, hafta sonuna özel fırsatlar için de hazırlıklarını tamamladı. patformpeşinat ödemesi olmadan ilk taksitin ödenmesi ile birlikte hemen tapu teslimi gerçekleştiriyor.

evdekifirsat.com'dan İdilia fırsatı
Evdekifirsat.com'un hazırladığı fırsat projelerinden biri de, Anadolu yakası'nın en avantajlı ulaşım lokasyonlarından biri üzerinde inşa edilen İdilia.. evdekifirsat.com bu proje için hazırladığı kampanya ile 1.490 TL'den başlayan taksitlerle hiç peşinatsız hemen teslim olanağı sunuyor.

İstWest'te evdekifirsat.com fırsatı
Ataköy sahiline 10 dakikalık mesafede konumlanan İstWest projesi için de kaçırılmayacak bir fırsat hazırlayan evdekifirsat.com, evini hemen satın almak isteyenlere 2.900 TL'den başlayan taksitlerin ilkini yatırmaları halinde hemen teslim imkanı sağlıyor.

1.490 TL ile Mai Residence'de hemen teslim daire
evdekifirsat.com'un 1.490 TL'lik taksit ödemesi ile hemen teslim imkanı sunduğu bir diğer proje de deniz ve adalar manzarası ile dikkat çeken Mai Residence olacak. Bu projede de peşinatsız hemen teslim daire fırsatı evdekifirsat.com ile hayata geçiriliyor.

TEM Vitrin'de 1.950 TL karşılığında hemen teslim fırsatı
Diğer taraftan TEM vitrin satış ofisine gelenlere de 1.950 TL'den başlayan taksitlerin ilkinin ödenmesi halinde hemen teslim daire sahibi olma şansı sunuluyor.