Evdekifirsat.com'dan Maslak Mashattan fırsatı

Evdekifirsat.com, Maslak Mashattan projesinde ayda bin 900 dolar taksit ve 72 ay vade sıfır faizle ev sahibi olma şansı sunuyor

Evdekifirsat.com'dan Maslak Mashattan fırsatı

Evdekifirsat.com, Maslak Mashattan projesi için cazip bir imkan sunuyor. Yatırımcıya ayda 1.900 dolara konut alma şansı sunan evdekifirsat.com, ayrıca 72 ay vade ve sıfır faiz fırsatını da barındırıyor.

Mashattan'da 1+1 dairenin kira getirisi 2 bin 500 TL
Sosyal hayatın bir parçası olmak isteyenlere özel olarak tasarlanan tek ve en lüks konut projesi olma özelliği taşıyan Maslak Mashattan'da aylık 1.900 dolarlık taksitlerle konut almak mümkün. Hemen kira ya da oturma seçenekleri için de uygun durumda olan projede 1+1 evlerin ortalama kira getirisi 2 bin 500 TL'nin üzerinde seyrediyor. Projeden ev almak isteyen yatırımcıya 72 ay vade ve sıfır faiz imkanı da sunuluyor. 

Hemen teslim daireler
Projeden ev almak isteyenler için hemen teslim fırsatı da bulunuyor. Çok sayıda aileye ev sahibi olma şansı sunan evdekifirsat.com İstanbul'un merkezinde yer alan Maslak Mashattan projesinden konut almak isteyen yatırımcıya özel ödeme planları oluşturuyor. Projeden 1+1 daireler için aylık 1.900 dolar taksit imkanı sunuluyor

Maslak Mashattan projesi
140 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Maslak Mashattan 33 katlı 10 kuleden oluşuyor. Projede toplam daire sayısı 1.818 iken, bina yükseklikleri 108 metre olarak inşa edildi. 

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak'ta inşa edilen Mashattan, alışveriş ve sosyal yaşam merkezlerine yakınlığının yanı sıra, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve iş yaşamına yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Proje Bilgisi: Maslak Mashattan