Evdekifirsat.com'dan sürpriz kampanya

evdekifirsat.com, sektör için bir ilk niteliği taşıyan kampanyasıyla, müşterilerine "sürpriz hediye" ve "indirim" şansı tanıyor

Evdekifirsat.com'dan sürpriz kampanya

evdekifirsat.com, sektör için bir ilk niteliği taşıyan kampanyasıyla, müşterilerine "sürpriz hediye" ve "indirim" şansı tanıyor. 

Evdekifirsat.com'dan sürpriz hediyeler
17-26 Nisan haftası boyunca geçerli olacak bu özel kampanyada, evdekifirsat.com üyeliğiyle Halkalı ve Bahçeşehir projelerinden 2+1 ev satın alan müşteriler, davlumbaz, fırın, set üstü ocak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve klima ürünlerini hediye olarak alabilecek!

Evdekifirsat.com
Yatırım ya da oturma amaçlı hemen teslim ev sahibi olmak isteyenler 7/24 projeleri www.evdekifirsat.com üzerinden 3D turla da inceleyebiliyor ve ödeme planlarıyla ilgili özel taleplerini satış ofislerine iletebiliyorlar.

Müşteriler satış ofisine geldiklerinde talep ettikleri özel ödeme planları veya kampanya ödeme planlarını detaylarıyla inceleyebiliyor, satın almak istedikleri evi ziyaret edebiliyorlar.

Markalı konut portföyü büyüyor
Evdeki Fırsat markalı konut projelerinde yerleşmiş düzeni, peyzaj alanları, sosyal ve spor tesisleriyle ev satın almak isteyenler için Bahçeşehir ve Halkalı’da projelerin içinden 1+1’den villa tipi eve kadar uzanan geniş bir portföy sunuyor. Site portföyüne kısa sürede yeni projelerin eklenmesi bekleniyor.