Evdekifirsat.com'dan yeni kampanya

Evdekifirsat.com, hazırladığı kampanyalar ile yatırımcıya yeni fırsatlar sunmayı sürdürüyor

Evdekifirsat.com'dan yeni kampanya

Evdekifirsat.com, konut almak isteyenlere cazip seçenekler sunmayı sürdürüyor. Yatırımcının karşısına bu kez, Maslak Mashattan, İdilla, TEM Vitrin, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler ve Bahçeşehir Vadi projeleri ile çıkan platform, uygun vade seçenekleri ve hemen teslim fırsatı sunuyor.

Maslak Mashattan'da ayda 5.500 TL taksitle 
Evdekifirsat.com tarafından hazırlanan kampanyada Maslak Mashattan projesinden ev almak isteyen yatırımcıya ayda 5.500TL'den başlayan taksit imkanı sunuluyor. Projede ev sahibi olanlara ayrıca sıfır faiz imkanı ve 60 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra, hemen teslim olanağı da hazırlandı.

İdilla'da ayda 2.900 TL taksitle ev şansı
İdilla projesinden ev sahibi olmak isteyenler için 49 bin TL peşinat ile ayda 2.900 TL taksit seçeneği sunan Evdekifirsat.com böylece yatırımcıya Anadolu Yakası'nın en iyi yatırım ve oturum bölgelerinden birinde ev sahibi olma imkanı da snuyor. Yatırımcı Ağustos ayından itibaren kendi evinde yaşayabilecek.

TEM Vitrim ve Bahçeşehir projelerinde yeni fırsatlar
Evdekifirsat.com tarafından hazırlanan bir diğer fırsat projesi ise TEM Vitrin... 39 bin TL peşinat sonrasında ayda 1.900 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma şansının sunulduğu TEM Vitrin projesi, İstanbul'un önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.  Bahçeşehir'in seçkin projelerinde de özel fırsatlar hazırlayan Evdekifirsat.com, yatırımcıya 16 bin TL peşinat, hemen teslim ve ayda 1.690 TL'lik taksit şansı sunuyor.